פול ראד משתלט על חייו של וויל פארל בקומדיה חדשה של אפל tv פלוס


ענקי הקומדיה וויל פארל (“והרי החדשות”) ופול ראד (“אנטמן והצרעה”) עומדים להראות לנו את הצד האפל יותר של הקומדיה במיני-סדרה החדשה “The Shrink Next Door” מבית אפל tv פלוס.


הסדרה תעקוב אחר פסיכיאטר בשם אייק הרשקוף (ראד) אשר מערכת היחסים שלו עם אחד ממטופליו, מרטי מרקוביץ (פארל) הופכת מוזרה ותלותית. לאט לאט הפסיכיאטר מתחיל להשתלט על חייו של מרקוביץ, עובר לגור בדירתו ואף משתלט על העסק המשפחתי שבבעלותו. הסדרה תבחן את האמון שאנו נותנים בבעלי המקצוע שאמורים להקל את קשיינו ומה קורה כאשר אחד מהם מנצל את הפגיעות שלנו והולך צעד אחד רחוק מדי.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


בעוד הסיפור נשמע מוגזם וקומי, הסדרה בעצם מבוססת על מקרה אמיתי שהפך פופולרי ב-2019 כאשר הוצג בפודקאסט החולק את אותו השם עם הסדרה. הפסיכיאטר הרשקוף האמיתי עבד עם מספר מטופלים מפורסמים במהלך שנותיו, וסיפורו עם מרקוביץ החל בתחילת שנות ה-80. הניצול בידיו של הרשקוף נמשך שנים ורק לאחרונה רשיונו הרפואי נשלל.


את הסדרה יצרה התסריטאית ג’ורג’יה פריצ’ט (“היורשים”, “אווניו 5”) והיא בוימה על ידי מייקל שואוולטר (“חולי אהבה”). שואוולטר וראד  שיתפו פעולה בעבר בסרט “קיץ אמריקני חם ורטוב” (Wet Hot American Summer) שהפך לפני מספר שנים לסדרה בנטפליקס, גם בה כיכב ראד. אל צמד הקומיקאים מצטרפים בסדרה גם קת’רין האן (“וונדהויז’ן”) וקייסי ווילסון (“הכול לטובה”).


המיני-סדרה תכלול 8 פרקים בשידור שבועי, כאשר השלושה הראשונים ינחתו יחדיו באפל tv פלוס ב-12 בנובמבר.


The post פול ראד משתלט על חייו של וויל פארל בקומדיה חדשה של אפל tv פלוס first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.