שעון חכם של פייסבוק צפוי להגיע בקיץ הבא עם זוג מצלמות


פייסבוק (Facebook) צפויה להיכנס בשנה הבאה אל שוק השעונים החכמים עם שעון ה-“Facebook Watch“, כאשר דיווח חדש חושף חלק מהפרטים אודות השעון, אשר צפוי להגיע עם צמד מצלמות, בהן מצלמת 1080p נשלפת, מד דופק מובנה וקישורית סלולרית שתאפשר לשעון לפעול ללא מכשיר סלולרי צמוד.


בהמשך לשמועות על שעון ה-Facebook Watch מתחילת השנה, הפעם אנו מקבלים מידע ספציפי יותר על השעון החכם הראשון של פייסבוק, ובמיוחד על הפיצ’רים אותם החברה צפויה לשלב בו. השעון החדש צפוי להגיע עם גוף מתכת ומסך בגודל לא ידוע, כאשר הוא משלב צמד מצלמות.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


המצלמה ה”קדמית” תופיע בקדמת המסך ותשמש לביצוע שיחות וידאו, דבר המחזק את הימצאות הקישוריות הסלולרית המובנית בשעון, ובנוסף לה נמצא גם מצלמת 1080p ניתקת מהשעון, שנועדה לאפשר למשתמשים לצלם באמצעותה ולהעלות את הצילומים לשירותי פייסבוק השונים, בהם אינסטגרם.


המידע החדש מצביע על כך כי פייסבוק מודעת לקושי הכניסה לשוק השעונים החכמים ומצפה למכור מאות אלפי יחידות של השעון, שצפוי להיות זמין בצבעים שחור, לבן וזהב, עם צפי מחיר של כ~400 דולר. עם זאת, המידע החדש מצביע על כך שחברה עובדת כבר על הדור השני והשלישי של שעון ה-Facebook Watch עוד בטרם המוצר יצא סופית אל השוק.


בעוד שהמידע מצביע על כך כי שעון ה-Facebook Watch הראשון של פייסבוק יגיע לשוק במהלך קיץ 2022, לא מדובר במוצר מוגמר שכבר מוכן לייצור המוני וייתכן שהחברה אף תחליט לבטל את הפרויקט כולו. כל מה שנותר לנו לעשות כרגע הוא להמתין להדלפות מידע חדשות עד לרגע ההשקה, במידה ואכן יגיע.


The post שעון חכם של פייסבוק צפוי להגיע בקיץ הבא עם זוג מצלמות first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.