רחפן ה-DJI FPV מגיע לישראל עם וידאו ב-4K ומהירות של עד 140 קמ"שחברת בנדא מגנטיק, יבואנית מותג הרחפנים DJI בישראל, משיקה את רחפן ה-DJI FPV, רחפן ה-FPV (ר"ת First-person view) הראשון של DJI בישראל. בניגוד לרחפנים רגילים, ה-DJI FPV מעניק נקודת מבט מגוף ראשון בטיסה באמצעות משקפיים יעודיים, כאשר הוא מסוגל להגיע למהירות עצומה של עד 140 קמ"ש ולצלם וידאו 4K בקצב של 60 פריימים בשניה עם עדשת 150 מעלות רחבה.


רחפן ה-DJI FPV החדש של DJI מגיע לישראל כחודש לאחר ההכרזה הרשמית שלו, בתור פתרון שגרתי פחות משאר רחפני DJI המוכרים, בהם ה-DJI Air 2S האחרון של החברה. רחפני FPV מוכרים יותר בתור רחפני מירוצים המעניקים למשתמשים בהם חווית "טיסה" ייחודית עם נקודת מבט מגוף ראשון באמצעות משקפיים יעודים, כאשר עם ה-DJI FPV ניתן למצוא את משקפי ה-FPV Goggles V2 היעודיים של החברה.


הרחפן עצמו מגיע בעיצוב קומפקטי ובמשקל של כ~795 גרם, כאשר הוא מסוגל להאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש ב-2 שניות בלבד ולהגיע למהירות מירבית של עד 140 קמ"ש. בחלקו הקדמי של הרחפן אפשר למצוא מצלמת 12 מגה-פיקסל עם חיישן 1/2.3 אינץ’ המגיע עם מפתח צמצם f/2.8 ועדשת זווית רחבה של 150 מעלות המסוגלת לצלם וידאו 4K של עד 60 פריימים בשניה או 1080p של עד 120 פריימים בשניה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

רחפן DJI FPV (מקור DJI)בעוד שבמקור רחפני ה-FPV נחשבים כרחפנים למשתמשים מתקדמים ומיומנים, ה-DJI FPV מגיע בתור פתרון ה-FPV הראשון המיועד למשתמשים רגילים בזכות אוסף פיצ'רים המקל על השליטה בו, בהם אפשרות לשימוש בבקר Motion Controller חדש, אותו ניתן לרכוש בנפרד, המחליף את הבקר הרגיל ומאפשר שליטה ברחפן ה-DJI FPV באמצעות "מחוות תנועה" במקום הג'ויסטיקים הרגילים.


רחפן ה-DJI FPV מציע 3 אפשרויות טיסה בהתאם לרמת המיומנות של המשתמשים בו:
  • מצב N רגיל (Normal) – מצב טיסה למתחילים המדמה טיסה של רחפן רגיל של DJI, עם אפשרות ריחוף במקום באמצעות GPS, זיהוי מכשולים ועוד. מגיע למהירות טיסה של עד 54 קמ"ש.


  • מצב M ידני (Manual) – מצב טיסה למתקדמים המבטל את כלל החיישנים המובנים ומאפשר שליטה מלאה ברחפן בצורה ידנית. מגיע למהירות טיסה של עד 140 קמ"ש.


  • מצב S ספורט (Sport) – מצב טיסה היברידי המשלב בין טיסה במצב ידני עם חלק מחיישני הבטיחות של המצב הרגיל. מגיע למהירות טיסה של עד כ~97 קמ"ש.בנוסף, הרחפן החדש יגיע עם כפתור "חזרה לבית" יעודי שיחזיר את הרחפן באופן אוטומטי למשתמש באמצעות ה-GPS המובנה וכפתור "בלימת חירום" (Emergency Brake) בכלל המצבים, זה יאפשר לעצור את הטיסה באופן מידי ולהעביר את הרחפן למצב ריחוף על מנת להימנע ממצבים בהם המשתמש מאבד שליטה על הרחפן.


רחפן ה-DJI FPV החדש זמין למכירה בארץ במחיר של 5250 ש"ח, כאשר בערכה ניתן למצוא את הרחפן עצמו, שלט אלחוטי רגיל, משקפי ה-FPV ואביזרים נוספים.


לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באתר מחסני חשמלערכת רחפן DJI FPV (מקור DJI)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.