צפו בשידור החי מאירוע ההכרזה על ה-Redmi Note 10 של שיאומי


טיזר Redmi Note 10 (תמונה: Xiaomi / Twitter)


שיאומי תחשוף היום (ה', 4.3) את סדרת מכשירי ה-Redmi Note 10 באירוע אותו תעביר בשידור חי דרך ערוץ היוטיוב שלה החל מהשעה 2 בצהריים לפי שעון ישראל. במסגרת האירוע צפויה החברה לחשוף שלושה מכשירים חדשים, הכוללים את דגם הכניסה Redmi Note 10, ושני דגמי פרו – Redmi Note 10 Pro ו-Redmi Note 10 Pro Max, כאשר לראשונה יגיעו כל הדגמים בסדרה עם מסכי ה-Super AMOLED של סמסונג.


בנוסף למסכי ה-AMOLED החדשים, צפויים שני דגמי הפרו להציע קצב רענון גבוה של 120 הרץ, כאשר גם בצד מערך הצילום הראשי צפויים השניים להציע יותר בהשוואה לדגם הבסיס, כשהמצלמה הראשית שתגיע עם דגם ה-Redmi 10 Pro Max צפויה להשתמש בחיישן 108 מגה-פיקסל, בעוד דגם ה-Note 10 Pro ישלב מצלמת 64 מגה-פיקסל ודגם הכניסה Redmi 10 יסתפק במצלמת 48 מגה פיקסל.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מאחר שמדובר בסדרה המיועדת לשוק הביניים, אנו לא צפויים למצוא בדגמי הרדמי נוט 10 החדשים את מערכת שבבים אותה נמצא במכשירי דגל, כאשר דגמי הפרו צפויים לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 732G, בעוד דגם הכניסה יסתפק ב-Snapdragon 678. הסוללות בכל הדגמים צפויות להציע קיבולת של כ-5000mAh ולתמוך בטעינה מהירה בהספק של 33 וואט, עם מטען תואם שיגיע בתוך האריזה.


את כל הפרטים אודות המכשירים תחשוף שיאומי במסגרת האירוע היום בשעה 14:00 – הצטרפו אלינו וצפו בשידור החי מההכרזה על סדרת ה-Redmi Note 10 בוידאו המצורף בראש הכתבה.