כמו בטיקטוק: Reels Remix של אינסטגרם תאפשר ליצור סרטונים משותפים


לוגו אינסטגרם


פייסבוק (Facebook) הציגה את ה-Reels Remix, פיצ'ר חדש ל-Instagram Reels, הפלטפורמה המתחרה שלה לטיקטוק. פיצ'ר ה-Remix החדש יאפשר למשתמשי אפליקציית אינסטגרם ליצור סרטונים קצרים ב-Reels, המשלבים את סרטון המשתמש עצמו עם סרטון קיים של משתמש אחר, בדומה לפיצ'ר זהה הקיים בטיקטוק.


ה-Instagram Reels הגיע כפיצ'ר חדש לאינטסגרם בחודש אוגוסט האחרון, בתור המענה של פייסבוק לפופולריות הגבוהה של טיקטוק (TikTok), עם היכולת ליצור סרטוני וידאו קצרים ולערוך אותם בצורה מהירה עם הוספת פילטרים, מוזיקה ועוד. כעת, פייסבוק משדרגת את ה-Instegram Reels עם אפשרות ה-Reels Remix החדשה, המגיעה כגרסה של החברה ל-Duet בטיקטוק, המאפשרת לשלב בין סרטונים.


התכונה החדשה מאפשרת לכל משתמש ליצור "מיקס" פרטי עם סרטון קיים ב-Reels, כאשר בזמן יצירת המיקס נוסף לסרטון המשולב תיאור חדש בחלקו התחתון המציין כי מדובר במיקס שנוצר יחד עם משתמש אחר, עם יכולת מעבר לסרטון ה-Reels המקורי דרכו.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

משתמשים אף יוכלו להגדיר אם יהיה ניתן להשתמש בסרטוני ה-Reels שלהם ליצירת מיקסים חדשים דרך הגדרות האפליקציה, כאשר בעבור חשבונות פרטיים ברירת המחדל היא כי לא ניתן להשתמש בסרטוני ה-Reels ליצירת מיקסים חדשים, זאת בניגוד לחשבונות ציבוריים.פיצ'ר ה-Remix החדש ב-Reel (מקור אינטגרם)הסברים רשמיים של אינסטגרם על הפיצ'ר החדש:"חיקוי הוא הצורה הכנה ביותר של חנופה", זהו הדבר היחיד עליו ניתן לחשוב אחרי שרואים את Reels Remix. בעוד שאפשר להבין את פייסבוק ואינסטגרם, המעוניינות להפוך את Reels לאלטרנטיבה פופולרית לטיקטוק, היה אפשר לקוות כי היא תוסיף פיצ'רים חדשים באמת ולא "תעתיק" אותם מהמתחרים.