חדש בטלוויזיה: סדרות וסרטי yes, פברואר 2020


לוגו yes


מספר סדרות חוזרות בעונות חדשות ב-yes במהלך חודש פברואר ובהן העונה החמישית של “סמוך על סול”, העונה השנייה של “החברה הגאונה”, עונת הסיום של “הומלנד” והחלק השני של עונה 10 של “המתים המהלכים”. בין לבין נמצא גם כמה סדרות חדשות, בהן “לעבור את הלילה” הישראלית.


סדרות yes בפברואר 2020


בלגן בבית / Bless This Mess, עונה 2 – ימי שבת, החל מ-8.2.2020 ב-19:55 ב-yes Comedy


הקומדיה בכיכובם של דקס שפרד (“הורים במשרה מלאה”) ולייק בל (“בוסטון ליגל”) שיצרו בל ואליזבת מריוות’ר (“הבחורה החדשה”), שבה בעונה חדשה. מייק וריו- זוג צעיר מניו יורק, הוא מבקר מוזיקה והיא תרפיסטית- עוזבים את העיר הגדולה ועוברים לגור בחווה בנברסקה, שמייק ירש מדודתו. לאחר שעזבו הכל, כולל עבודותיהם ומשפחותיהם החונקות, הם מבינים במהרה שהחיים הפשוטים אינם קלים כמו שחשבו והם צריכים ללמוד איך לעמוד בפני סערה של אתגרים וקשיים המסתערים עליהם בחיי החווה החדשים שלהם.


בול / Bull, עונה 4 – ימי ראשון, החל מ-9.2.2020 ב-22:00 ב-yes Action


הסדרה חודשה לעונה רביעית למרות הסקנדל שפורסם במהלך העונה השלישית ובו האשימה אלייזה דושקו (“באפי, קוטלת הערפדים”) – אחת השחקניות בסדרה – את וות’רלי בכך שהעיר לה על הסט הערות מיניות ופוגעניות ובהמשך גרם לפיטוריה כנקמה על כך שהתלוננה. בעקבות הסקנדל, “אמבלין”, חברת ההפקה של סטיבן ספילברג, הודיעה שלא תמשיך להפיק את הסדרה ושניים מהמפיקים הראשיים פרשו גם הם.


מחשבות פליליות / Criminal Minds, עונה 15 – ימי ראשון, החל מ-9.2.2020 ב-22:45 ב-yes Action


העונה ה-15 של דרמת המתח שגרמה לנו לנעול דלתות ולחפש מאפיינים של רוצח סדרתי בכל אדם זר, חוזרת בעשרה פרקים שהם גם העונה האחרונה לסדרה. העונה תעסוק בלכידתו של רוצח הזיקית (מייקל מוזלי, “אוזרק”) שהסוכן רוסי רודף אחריו עוד מהעונה הקודמת, וגם רוצחים אחרים שפגשנו בעונות קודמות צפויים להפציע בתפקידי אורח בעונת הסיום.


הומלנד / Homeland, עונה 8 – ימי שני, החל מ-10.2.2020 בשידור ראשון ב-5:00 בבוקר ושידור נוסף ב-22:45 ב-yes Edge


עונה 8 של הומלד היא גם עונת הסיום של הסדרה בכיכובם של קלייר דיינס ומנדי פטנקין. בעונה החדשה סול ברנסון (פטנקין), היועץ לביטחון לאומי לנשיא החדש ראלף וורנר, מתמנה לעמוד בראש המשא ומתן עם הטאליבן באפגניסטן. קארי מתיסון (דיינס) עדיין מתמודדת עם החלמתה מההתעללות האכזרית שעברה עת היתה כלואה בכלא ברוסיה. הגוף שלה מחלים, אבל הזיכרון שלה עדיין לא חזר, ובכל זאת סול מעוניין לצרף אותה לנסיעה לאפגניסטן וחושב שהידע , הניסיון וההכרות הענפה שלה עם אפגניסטן יכולים לתרום רבות למו”מ.


אל העונה מצטרפים בתפקידי משנה בו ברידג’ס בתפקיד הנשיא וורנר, סאם טרמל (“דם אמיתי”) בתפקיד סגן הנשיא, ויו דנסי (“חניבעל”, ובעלה במציאות של קלייר דיינס) שיגלם את ג’ון זאבל, יועץ לנשיא ויריב של סול.ילדותי / Kidding, עונה 2 – ימי שני, החל מ-10.2.2020 ב-22:45 ב-yes Edge


הסדרה עוקבת אחר ג’ף, הידוע בשמו “מר פיקלס”, כוכב ילדים אייקוני, מגדלור של טוב לב וחכמה לילדיה הרכים של אמריקה שמתחיל לאבד את שפיותו בעקבות אבדן בנו. בעונה החדשה המותג “מר פיקלס” משיק קו חדש של צעצועים וג’ף סוף סוף מסתפר. הוא עדיין סובל עליות ומורדות במצבו הנפשי שבאים יחד עם הדיכאון ממנו הוא סובל, וממשיך להמציא דרכים חדשות – לא כולן מקובלות – לגרום לשמחה בקרב ילדים בכל מקום שבו הם נמצאים. עם ג’ים קארי, ג’ודי גריר ואריאנה גרנדה בהופעת אורח.


החברה הגאונה / My Brilliant Friend, עונה 2 – החל מ-11.2.2020 ב-yes VOD


העונה החדשה מבוססת ברובה על הספר השני – “הסיפור של שם המשפחה החדש”, ומתחילה מיד עם סיום עלילות קודמתה, ותעקוב אחר לאנו ולילה במהלך החופשה שלהן באיסקיה וכשהן חוזרות לחייהן בנתיבים נפרדים, כשלילה עובדת בחנות הנעליים בשכונה הישנה נאפולי ואלאנה חוזרת לבית הספר בפיזה.


סדר אותי / High Maintnance, עונה 4 – ימי רביעי, החל מ-12.2.2020 ב-23:00 ב-yes Edge


העונה החדשה עוקבת אחר סיפוריהם של כמה מדיירי העיר שעוסקים בהצלחה, כישלון, אהבה ואבדן וגם תיכנס יותר לעומק אל חייו הפרטיים של הבחור. רשת משוכללת של דמויות בלתי נשכחות יבחנו את מערכת היחסים שלהן עם ניו יורק ויגעו בנושאים כמו מוות, הורות, מיניות, פנטזיה, הזדקנות וכיוצא באלה.


אימפריה / Empire, עונה 6 – ימי ראשון, החל מ-16.2.2020 ב-21:15 ב-yes Drama


עונת הסיום לסדרה שליוותה אותנו בשש השנים האחרונות ומגיעה כעת לקיצה: העונה החדשה של הדרמה המוזיקלית מבית היוצר של לי דניאלס בכיכובם של טרנס האוורד וטראג’י פי. הנסון, מתחילה חצי שנה מסיום אירועי העונה הקודמת ובפתיחתה, לושיוס הוא פושע נמלט שמתחבא מפני ה- FBI, קוקי עזבה את חברות המוזיקה המשפחתיות ועסוקה בקידום החברה שלה, מנחה תוכנית אירוח יומית ומקימה מרכז קהילתי. אנדרה נשוי לטרי ושניהם מצפים להולדת ילדם. הוא יושב בראש “אימפריה” ומנסה בכל כוחו לשמור עליה מפני אויבים מבחוץ שמנסים להיכנס פנימה וחכים מנסה לקבל את התפקיד הראשי בסרט הראשון של “אימפריה” בו יגלם את אביו לושיוס.המפרץ / The Bay – ימי ראשון, החל מ-16.2.2020 ב-22:45 ב-yes Edge


ליסה ארמסטרונג (מורוון קריסטי, “סוג א'”) היא אם חד הורית לשני מתבגרים שמתמודדת עם קשיים בגידולם. היא גם שוטרת, אשת קשר למשפחות שממונה לחקור את היעלמותם של אח ואחות בני 15 – חקירה שנראית בתחילה רגילה. טרגית אך מוכרת. 

אבל במהרה מסתבר לה שיש משהו מאוד שונה הפעם כשלחרדתה היא מבינה שיש לה קשר למשפחה, שעלול לסכן אותה ואת החקירה עצמה. למרות שליסה יודעת שעליה לפרוש מטיפול בתיק, היא מחליטה לשמור את הסוד לעצמה וממשיכה לחקור את הפרשה הכואבת תוך שהיא מסתירה ומטייחת מידע חשוב ומתעלמת מן התוצאות האפשרויות למעשיה.S.W.A.T, עונה 1 – ימי שני, החל מ-17.2.2020 ב-22:45 ב-yes Action


דרמת פשע חדשה, בהפקתו של שון ראיין, יוצר “המגן”, המבוססת על הסדרה באותו השם משנת 1975. נחת לשעבר וסמל ביחידת הימ”מ הופך למפקד יחידה מיוחדת עם התמחות טכנית. 
בתור מי שנולד וגדל בלוס אנג’לס דניאל “הונדו” הארלסון (שמאר מור) נקרע בין נאמנותו העזה לאנשים איתם גדל לבין אחיו כחולי המדים, וכמהה ליצור גשר בין שני העולמות. במקביל הוא מסתגל לתפקידיו החדשים בתור אפוטרופוס לנער צעיר.


צוות העילית של הונדו כולל את דיוויד “דיקון” קיי, שוטר ותיק ומנוסה ב-S.W.A.T ואיש משפחה; כריסטינה “כריס” אלונסו, שוטרת מוכשרת ומאמנת הכלבים של היחידה; דומיניק לוקה, נהג מנוסה שמסיע את הצוות אל וממשימות מסוכנות; ויקטור טן היה בעבר שוטר במשטרת הוליווד ומשתמש במקורות המידע שלו בקהילה, וג’ים סטריט, השוטר הצעיר והשחצן ביותר, שהוחזר אל היחידה לאחר שפוטר, בגלל שסיכן אותה. בהנהגתו של הונדו האנשים המסורים והאמיצים מסכנים את חייהם כדי להציל חיים.זרה / Outlander, עונה 5 – ימי שלישי, החל מ-18.2.2020 ב-22:30 ב-yes Drama


העונה החמישית עוסקת בסיפור המהפכה האמריקאית, והיותה של משפחת פרייז’ר במרכז לידתה של אמריקה, תקופה אלימה ומדממת. ג’יימי וקלייר צריכים כעת לשמור לא רק על חיי אהוביהם אלא על כל קהילת המתיישבים המתרחבת בפרייז’ר ברידג’, ולשם כך על ג’יימי להקריב נאמנויות מן העבר ולחבור לחיילים האנגלים כדי להגן על אדמותיו והדיירים שלו.


מכת המחץ / Strike Back, עונה 7 – ימי שלישי, החל מ-18.2.2020 ב-22:45 ב-yes Action


ננסי דרו / Nancy Drew – ימי שלישי, החל מ-18.2.2020 ב-21:45 ב-yes Drama


ננסי דרו (קנדי מקאן) היא נערה מבריקה ובלשית צעירה שפותרת תעלומות מסתוריות בעיר הולדתה הורסשו ביי, מיין – עד למותה בטרם עת של אימה, שמשנה את תכניותיה לצאת ללימודים בקולג’. בעודה כאובה ומתאבלת על מות אימה, ננסי נשבעת שלא תפתור יותר תעלומות וממתינה לפעם הבאה שתוכל להירשם לקולג’. 

אבל כשתושב העיר נרצח ננסי מוצאת את עצמה חשודה עיקרית בפשע יחד עם קבוצה של בני נוער שנכחו בזירת הפשע: ג’ורג’י פאן (ליאה לואיס), האויבת של ננסי מבית הספר התיכון, בס מרווין, ילדה עשירה בעלת עבר מסתורי ונד “ניק” ניקרסון החבר הסודי של ננסי. החבורה נאלצת להתאחד במטרה לנקות את שמם – בדרך הם יתקלו בסודות מן העבר, בתגליות מסתוריות ואחד בשני.המתים המהלכים / The Walking Dead, עונה 10 חלק ב’ – ימי שני, החל מ-24.2.2020 בשידור ראשון ב-6:00 בבוקר ושידור נוסף ב-21:15 ב-yes Edge


בסיום החלק הראשון נפלו רבים מגיבורי הסדרה למלכודת שהציבה בפניהם אלפא: בור עמוק ומלא במתים מהלכים. האם יצליחו לצאת משם בחיים? ומה יעלה בגורלה של אלפא? האם קרול תמצא אותה ומה יהיו תוצאות המפגש? זו היא עונתה האחרונה של דנאי גורירה (מישון) בסדרה, לאחר שגילמה את דמותה של מישון במשך 7 עונות. לעומת זאת’ לורן כהן (מגי) צפויה לשוב ולהשתתף בפרק אחד בעונה הנוכחית, ככל הנראה בפרק הסיום שלה, לקראת שובה הקבוע לקאסט בעונה הבאה.


פני הרוע / Evil – ימי שלישי, החל מ-25.2.2020 ב-22:00 ב-yes Action


דרמת מתח חדשה מבית היוצר של רוברט ומישל קינג (“האישה הטובה, “הטובות לקרב”). “פני הרוע” עוקבת אחרי פסיכולוגית משפטית שמצטרפת אל כומר בהתלמדות וביחד הם מנסים להבחין בין חוסר שפיות לדיבוק שטני, וחוקרים ניסים ואירועים יוצאים מגדר הרגיל מתוך רצון להבין אם אפשר להסביר אותן מבחינה מדעית או שיש בהם מן העל-טבעי. עם מייק קולטר (“לוק קייג’“, “האישה הטובה”), קטיה הרברס (“ווסטוורלד”), אסיף מנדבי ומייקל אמרסון (“אבודים”, “מבוקש”).סמוך על סול / Better Call Saul, עונה 5 – ימי רביעי, החל מ-26.2.2020 ב-22:00 ב-yes Action


ג’ימי מקגיל (בוב אודנקירק) מקבל החלטה שסופה שתשנה הכל – לעסוק בעריכת דין תחת השם “סול גודמן”, והחלטה זו עתידה בקרוב ליצור גלים עמוקים לא צפויים של שינוי עבור כל האנשים שחולקים את עולמו.לעבור את הלילה (ישראלי) – ימי שבת, החל מ-29.2.2020 ב-22:30 ב-yes Comedy


סדרה חדשה של שי גולדשטיין ולאה לב המספרת את סיפורו של תמיר בן טוב (גולדשטיין), שדר רדיו ותיק ומצליח ואבא של עירד בן ה-16. תמיר מגיש תכנית הבוקר מצליחה, אבל מאז שאשתו נהרגה בתאונה לפני שנתיים התכנית שלו מידרדרת במהירות ואחוזי ההאזנה צוללים. הוא עצוב ובודד אבל נחוש לקום מחדש על רגליו, אלא שאז מודיע לו מנכ”ל התחנה החדש שיצטרך להיפרד מהרצועה היוקרתית ולעבור לשדר בלילה, וגרוע מזה, הוא מצרף אליו שותפה לתוכנית החדשה, את נטע ליברמן (לב), כוכבת רשת בת 22.


היא מצחיקה, אינטליגנטית, כריזמטית ומלאת מוטיבציה שעומדת מאחורי עמוד יוטיוב מצליח. נטע מעריצה את תמיר מילדותה, וממושא הערצה, תמיר הופך לקולגה ותוך זמן קצר גם לשותף לדירה, כשנטע עוברת להתגורר איתו ועם עירד – סידור נוח כלכלית לכולם. חייה הסוערים של נטע אומנם מפריעים לעיתים למהלך החיים השקט של השניים אבל מערכת יחסים נרקמת בין נטע לעירד הבן ומעוררת את החיים בבית, שכבו מאז מות האישה.


סרטי yes בפברואר 2020


לקום אתמול בבוקר / Groundhog Day (שנת 1993) – ראשון, 2.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes3 (עם ביל מארי, אנדי מקדואל)


אל עפר / To Dust (שנת 2018) – שלישי, 4.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes3 (עם מתיו ברודריק)


בילי אליוט / Billy Elliot (שנת 2000) – שישי, 7.2.2020 ב-17:00 בערוץ yes5


הספר הירוק / Green Book (שנת 2018) – שישי, 7.2.2020 ב-21:30 בערוץ yes1 (עם ויגו מורטנסן, מהרשלה עלי)


אליטה: מלאך קרב / Alita: BAttle Angel (שנת 2018) – שבת, 8.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes4 (עם רוזה סלזאר, כריסטוף וולץ)אחרי ש… / After (שנת 2019) – שישי, 14.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes2


מיסטר לינק / Missing Link (שנת 2019) – שבת, 15.2.2020 ב-10:00 בערוץ yes5


מילים נרדפות (ישראל, שנת 2019) – שבת, 15.2.2020 ב-10:00 בערוץ yes קולנוע ישראלי – זוכה פרס דב הזהב לסרט הטוב ביותר לשנת 2019. יואב הוא צעיר ישראלי שמגיע לפריז לדירה נטושה, ללא כל ציוד פרט לבגדיו וכמעט קופא למוות. זוג שכנים צעיר בשם אמיל וקרוליין מציל אותו ממוות ומאמץ אותו לדירתם. יואב מסרב לדבר בעברית, הוא מספר כי הוא שונא את המדינה בה גדל וטראומה שעבר בשירותו הצבאי מרחפת מעל התנהגותו. נטיותיו הפואטיות מרשימות את אמיל התומך בו כספית ויואב בתמורה מספר לו את סיפוריו. גם קרוליין נשאבת למשולש הזה ומתחילה בקשר עם יואב, המנסה למצוא את עצמו במדינה בה אין לו דבר. עם: תום מרסייה, לואיז שבילוט, קוונטין דולמייר.


קראטה קיד / Karate Kid (שנת 1984) – שישי, 21.2.2020 ב-17:00 בערוץ yes5 (עם ראלף מאצ’יו, וויליאם זבקה)


אנחנו / Us (שנת 2019) – שישי, 21.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes2 (עם ג’ורדן פיל, לופיטה ניונגו)


צעצוע של סיפור 4 / Toy Story 4 (שנת 2019) – שבת, 22.2.2020 ב-17:00 בערוץ yes5המין החזק / On the Bsis of Sex (שנת 2018) – שבת, 22.2.2020 ב-21:30 בערוץ yes1 (עם פליסיטי ג’ונס, ארמי האמר)


קלולס / Clueless (שנת 1995) – ראשון, 23.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes3 (עם אלישיה סילברסטון, פול ראד, בריטני מרפי)


6 גיבורים / Big Hero 6 (שנת 2014) – שישי, 28.2.2020 ב-17:00 בערוץ yes5


טולקין / Tolkien (שנת 2019) – שישי, 28.2.2020 ב-22:00 בערוץ yes4 (עם ניקולס הולט, לילי קולינס)


פוקימון: הבלש פיקאצ’ו / Pokémon Detective Pikachu (שנת 2019) – שבת, 29.2.2020 ב-17:00 בערוץ yes5 (עם ראיין ריינולדס)


פרא אציל (ישראל, שנת 2018) – שבת, 29.2.2020 ב-22:30 בערוץ yes קולנוע ישראלי – אלי, נער עם הפרעות אכילה מתגורר בשכונת הארגזים עם סימה אמו ויפת בעלה, זוג נרקומנים בגמילה. אלי נקרע בין דאגתו לאמו ובין רצונו לגור עם אביו יומטוב, אמן מעט תמהוני ומהורהר, חריג בנוף המקומי של השכונה. באווירה המתפקעת מיצרים ואלימות של דרום תל אביב, דבר אינו נשאר בממדיו הטבעיים ולמרות ניסיונותיו של אלי להיות המבוגר האחראי, סכסוך משפחתי קטן מתפתח לטרגדיה שעיוורון ותאוות נקם משחקים בה תפקיד מרכזי (עם נווה צור, אלון אבוטבול, שירה האס, אורי פפר, ליאת אקטע).


הסודות של ג’ואן / Red Joan (שנת 2018) – שבת, 29.2.2020 ב-21:30 בערוץ yes1 (עם ג’ודי דנץ’)