הי-מן מגיע לנטפליקס בטריילר הראשון ל”שליטי היקום: הגילוי”


נטפליקס ממשיכה לנסות לרכב על גלי הנוסטלגיה, ומשיקה הפעם סדרה חדשה של גיבור האקשן האולטימטיבי של שנות ה-80, הי-מן. נטפליקס שיחררה טריילר ראשון לסדרת האנימציה החדשה “שליטי היקום: הגילוי” (Masters of the Universe: Revalation) והכל נראה מאוד דומה למה שאנחנו זוכרים מילדותנו.


הסדרה החדשה מגיעה מבית היוצר של הבמאי קווין סמית’ (“דוגמה”, “ג’יי ובוב השקט מכים שנית”) אשר ידוע כחובב קומיקס ואנימציה עצום. הסיפור ימשיך את העלילה של הסדרה משנות ה-80 ויחזיר את כוח טירת הגולגלות בחזרה לעולם. מאחר והסדרה המקורית לא סיפרה אף סיפור מאוד המשכי, קשה לדעת מה המשמעות של סדרת המשך – אך מהטריילר ברור לחלוטין כי מדובר בעיבוד מאוד נאמן למקור. העיצוב נראה די זהה אך הרבה יותר מושקע, וחלק מהלוקיישנים, כמו טירת הגולגלות, זהים לחלוטין לעיצובם המקורי.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


הי-מן הוא הגיבור המגן על העיר איטרניה מפני כוחות הרשע המנסים להשתלט עליה, ובראשם המכשף סקלטור. כוחו של הי-מן ניתן לו על ידי חרב קסומה שהופכת אותו מהנסיך אדם – בנו המפונק והפחדן של מלך איטרניה, להי-מן הגיבור האמיץ הנלחם לצד חתול הקרב שלו, קריינג’ר.


הסדרה החדשה תתרחש לאחר קרב עצום ואלים בין הי-מן לסקלטור, אשר החריב את איטרניה ופירק את מועצת שומרי היקום. כעת, מפקדת המשמר טילה תאלץ לאחד מחדש את המועצה ולמצוא את החרב הקסומה במירוץ נגד הזמן כדי לשקם את איטרניה ולמנוע את סוף העולם.


Masters of the Universe
תמונה: Netflix

הסדרה המקורית משנות ה-80, כפי שלמדנו בסדרה נוספת של נטפליקס “הצעצועים שעיצבו אותנו” (The Toys That Made Us), נוצרה על ידי חברת המשחקים מאטל כדי למכור את הצעצועים החדשים שעיצבו. הרעיון שלהם היה שאם יבנו סדרה שתציג את הצעצועים כדמויות עם סיפור – הילדים ישתכנעו לקנות אותם. שיטה שכמובן לא הומצאה על ידי הסדרה הזו, אך “הי-מן ושליטי היקום” הייתה בהחלט הסדרה המצליחה ביותר שהייתה מבוססת על צעצועים, והראשונה שזכתה לסינדקציה ונמכרה לשלל רשתות אחרות כאשר עברה את סף מאה הפרקים.


בין השחקנים שייתרמו את קולם לסדרה החדשה נמצאים מארק האמיל (“מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר”), לינה הידי (“משחקי הכס”), שרה מישל גלר (“באפי קוטלת הערפדים”), כריס ווד (“סופרגירל”), ליאם קנינגהאם (“משחקי הכס”), פיל לאמאר (“פיוצ’רמה”), ג’סטין לונג (“המאבק של קנזו”), ג’ייסון מיוז (“ג’יי ובוב השקט מכים שנית”), אלישיה סילברסטון (“קלולס”) ובתו של היוצר קווין סמית’, הארלי קווין סמית’ (“היו זמנים בהוליווד”).


העונה הראשונה של “שליטי היקום: הגילוי” תפוצל לשני חלקים, כאשר הראשון שביניהם יעלה לנטפליקס ב-23 ביולי.


The post הי-מן מגיע לנטפליקס בטריילר הראשון ל”שליטי היקום: הגילוי” first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.