הטריילר הראשון ל"ונום 2" מציג חברות ישנה ונבל חדש


הטריילר הראשון לסרט ההמשך "ונום 2" (Venom 2: Let There Be Carnage) סוף סוף כאן, ואיתו מגיע הנבל החדש והמצופה, קרנג' – הלוא הוא הסימביוט האדום עליו נרמז בסוף הסרט הקודם.


הטריילר החדש מראה את הרוצח הסדרתי קליטוס (וודי הרלסון) מוצא להורג בכלא על ידי זריקה, אך נראה כי הוא שרד את ניסיון ההריגה כאשר הסימביוט שבתוכו מתעורר. כך הופך קליטוס לקרנג' (Carnage) ומבטיח כי "בקרוב יגיע כאוס".


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


הטריילר עצמו נפתח בהבטחה כי ההומור הייחודי של הסרט הראשון ימשיך גם כאן, וישנה הישענות עמוקה על הפן המצחיק שבחברות המשונה בין אדי ברוק (טום הארדי) ל-ונום. ונום מכין לאדי ארוחת בוקר, מנגן לו מוסיקה, וכמובן שעל הדרך לחלוטין משמיד את הדירה של חברו המסכן. נראה כי אדי ו-ונום הגיעו לסוג של סימביוזה חברית, וכעת יאלצו להתמודד מול עמיתו המרושע יותר של ונום אשר חי בתוך קליטוס.


במאי הסרט המקורי רובן פליישר אינו נשאר לביים גם את ההמשכון, והמשימה ניתנה במקום לאנדי סירקיס. סירקיס ידוע כמובן כשחקן פיסי מוכשר מגילום תפקידים כמו גולום בסרטי שר הטבעות וסיזר בסרטי "כוכב הקופים". הוא גילם גם דמויות בשר ודם בסרטים כמו "הפנתר השחור" (Black Panther) ו"היוקרה" (The Prestige). אך סירקיס הוא גם במאי עסוק שבאמתחתו הסרטים "מוגלי: אגדת הג'ונגל" (Mowgli: Legend of the Jungle) ו"לנשום" (Breath).


מלבד הארדי והרלסון, לסרט החדש יחזרו מישל וויליאמס וריד סקוט. בנוסף, יצטרפו גם סטיבן גראהם ("סנאץ'") ונעמי האריס ("סקייפול").


הסרט צפוי לצאת בבתי הקולנוע בלבד ב-16 בספטמבר.


The post הטריילר הראשון ל"ונום 2" מציג חברות ישנה ונבל חדש first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.