הוכרז: DJI Air 2S – גרסה משופרת לרחפן ה-Mavic Air 2DJI, יצרנית הרחפנים הסינית המוכרת בעולם, הכריזה על רחפן ה-DJI Air 2S, גרסה משודרגת של רחפן ה-Mavic Air 2, המגיע עם מצלמת 20 מגה פיקסל משופרת בעלת חיישן 1 אינץ' ענק המאפשר צילום וידאו ברזולוציית 5.4K וב-30 פריימים בשנייה, כשהוא מסוגל להציע זמן טיסה של 31 דקות וטווח שידור של עד 12 ק"מ.


הדגש העיקרי ברחפן ה-Air 2S החדש לעומת ה-Air 2 שהושק לפני כשנה בלבד, הוא על מצלמת ה-20 מגה-פיקסל החדשה של DJI, המשתמשת בחיישן 1 אינץ' ענק עם פיקסלי 2.4μm לעומת מצלמת ה-48 מגה-פיקסל עם חיישן בגודל 0.5 אינץ' בעל פיקסליפ בגודל 0.8μm שהופיעה בדור הקודם. שינוי זה מאפשר למצלמה החדשה להציג ביצועים גבוהים הרבה יותר עם יכולת לצלם תמונות סטילס ב-20 מגה-פיקסל ווידאו ברזולוציית 5.3K ב-30 פריימים לשניה או 4K של עד 60 פריימים לשניה.


הרחפן מגיע עם גרסה משודרגת של טכנולוגיית הטיסה החכמה של DJI, ה-APAS 4.0 (ר"ת Advanced Pilot Assistance System), המאפשרת טיסה עצמאית עם הימנעות ממכשולים בעזרת צמד חיישנים משופרים לעומת הדור הקודם, כאשר בתחום הצילום DJI הוסיפה ל-Air 2S מצב צילום חכם בשם MasterShots, המגיע בתור פתרון "שגר ושכח" המאפשר לרחפן לתכנן מסלול טיסה וצילום באופן אוטומטי ומהיר.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

רחפן DJI Air 2S (מקור DJI)שאר עיצוב הרחפן זהה כמעט לחלוטין לזה של ה-Mavic Air 2, עם הבדל קל במשקל שעלה ב-25 גרם ל-595 גרם, מה שהוריד במעט את זמן הטיסה ל-31 דקות, למרות שהדגם החדש תומך בטווח שידור גדול יותר של 12 ק"מ לעומת 10 ק"מ בדור הקודם בזכות טכנולוגיית ה-OcuSync O3 החדשה של DJI.


רחפן ה-DJI Air 2S זמין למכירה ב-2 גרסאות:  • ערכה רגילה הכוללת: רחפן, שלט, סוללה ומטען במחיר של 999 דולר.

  • ערכה מורחבת הכוללת: 2 סוללות נוספות, רכזת טעינה להטענת מספר סוללות, מתאם ההופך את סוללת הרחפן לסוללה ניידת לטעינת מוצרים אחרים, תיק צד וסט פילטרי ND למצלמה במחיר של 1299 דולר.


בזמן שה-Air 2S מגיע עם אוסף שיפורים לעומת ה-Air 2 הקודם, ההבדל הגדול הוא מצלמת ה-20 מגה-פיקסל החדשה שמשתמשת בחיישן גדול במיוחד בהשוואה לכל רחפן אחר כיום בשוק, שמאפשר צילום טוב יותר. האם זה שווה תוספת של 200 דולר לעומת הדור הקודם? תלוי בשימוש והצרכים של המשתמשים מהרחפן.