הוכרזו: Razer Hammerhead True Wireless X – אוזניות TWS עם זמן שיהוי נמוך במיוחד


חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, מרחיבה את סדרת אוזניות ה-Hammerhead שלה עם דגם ה-Razer Hammerhead True Wireless X. האוזניות החדשות מגיעות עם זמן שיהוי נמוך במיוחד של 60ms עבור גיימרים, תאורה מובנת בחלק החיצוני ומציעות זמן סוללה של עד 28 שעות. בעוד שאוזניות ה-Hammerhead TWS Pro הקודמות של החברה שמו דגש גבוה על איכות השמע והגיעו עם תג מחיר גבוהה, אוזניות ה-Hammerhead True Wireless X החדשות נועדו לספק פתרון אודיו במחיר נמוך יותר.


האוזניות החדשות מגיעות עם דרייברי 13 מ”מ מותאמים של רייזר לאיכות שמע גבוהה ויכולת התאמה של האודיו באמצעות אפליקציית מובייל יעודית. הדגם החדש מגיע בנוסף עם חיבור Bluetooth 5.2 ותמיכה בטכנולוגיית Google Fast Pair לחיבור מהיר במכשירים תומכים. מבחינת זמן הסוללה, אוזניות ה-Hammerhead החדשות מציעות עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ו-18 שעות נוספות עם תאורה פעילה או עד 7 ו-21 שעות בהתאמה ללא תאורה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


אוזניות Hammerhead True Wireless X (מקור Razer)

אוזניות ה-Razer Hammerhead True Wireless X החדשות זמינות במחיר של 70 פאונד בריטי (כ~320 ש”ח או כ~99 דולר).


למרות שהאוזניות החדשות לא מגיעות עם סינון רעשים בדומה להרבה מדגמי אוזניות ה-TWS כיום, הן שמות דגש בעיקר על יכולת השימוש שלהן בעבור גיימרים עם זמן שיהוי נמוך, כאשר באופן לא שגרתי יחסית לאוזניות החברה, אף שילבה בהן תאורה מובנת.


The post הוכרזו: Razer Hammerhead True Wireless X – אוזניות TWS עם זמן שיהוי נמוך במיוחד first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.