במאי "גודזילה נגד קונג" יביים גרסא קולנועית ל"חתולי הרעם"


חתולי הרעם משנות ה-80 (תמונה: Warner Bros)


ימים ספורים לפני שסרטו "גודזילה נגד קונג" (Godzilla vs. Kong) יעלה לאקרנים ול-HBO Max בארה"ב, הבמאי אדם וינגרד כבר מצא את הפרויקט הבא שלו. ווינגרד יביים סרט קולנוע המבוסס על סדרת האנימציה "חתולי הרעם" (ThunderCats).


ווינגרד, המוכר גם מסרטיו "מחברת המוות" (Death Note) ו"המכשפה מבלייר" (Blair Witch) מ-2016, מגיע לפרויקט החדש עם הצלחה מוכחת של "קונג נגד גודזילה". הסרט אמנם טרם יצא בארה"ב, אך כבר הספיק לגרוף 123 מיליון דולר ברחבי העולם במהלך סוף השבוע האחרון – מספר שיא בקופות שבתקופת הקורונה.


"חתולי הרעם" יעקוב אחר חבורה של חייזרים דמויי חתול המתגוררים בכוכב הלכת הגוסס "מרעום" (Thundera). בדומה לסדרה המקורית, החבורה תאלץ לעזוב את כוכב הבית שלהם, ולצאת להרפתקה המשלבת מדע בדיוני עם פנטזיה הרואה את החתולים נלחמים בחרבות קסומות נגד מכשפים ורוחות עתיקות.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

"חתולי הרעם" החלה כסדרת אנימציה לילדים שרצה בין 1985-1989. בשנת 2011 היא חודשה לרימייק בערוץ קרטון נטוורק, שרץ במשך עונה אחת בלבד. הסדרה קמה לתחייה פעם נוספת בשנה שעברה תחת השם "Thundercats Roar".


את הסרט החדש מפתח ווינגרד עם חברת ההפקות "ורטיגו", על פי תסריט מוקדם של דיוויד קוגשל ("צעקה: הסדרה"). את התסריט ישכתב ווינגרד יחד עם שותפו סיימון בארט ("האורח"). כאשר נשאל על סגנון הסרט, ווינגרד הדגיש כי הוא מתכנן להפיקו באנימציית תלת מימד ולא בשילוב של לייב אקשן, כפי שנעשה בסרט הכושל של 2019, "קאטס". ווינגרד הבטיח כי יישאר נאמן לסגנון הויזואלי של הסדרה המקורית משנות ה-80.