בכיר ברילמי חושף חלק מהמפרט הטכני של ה-Realme 8


קופסת ה-Realme 8 (תמונה: Realme)


בעוד אנו ממתינים להכרזה הגדולה על מכשיר הדגל Realme GT, בחברה הצעירה כבר מסתכלים לכיוון סדרת המכשירים הבאה וחושפים כעת חלק ממפרטו הטכני של דגם ה-Realme 8, זאת לאחר שחשפו כבר את נוכחותו של חיישן 108 מגה-פיקסל שיגיע לדגם ה-Realme 8 Pro.


את הדברים מביא הפעם מנהל פעילותה של רילמי בהודו ואירופה דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלו, בו הוא מצייץ תמונה אשר לפיו צולמה עם מצלמת ה-108 מגה-פיקסל של הרילמי 8 פרו, ובה אנו רואים זוג קופסאות של דגם הבסיס Realme 8, ועל גב אחת מהן מופיעים פרטים טכניים אודות המכשיר.


על פי הפרטים המופיעים בתמונה, ה-Realme 8 יגיע עם מסך Super AMOLED בגודל 6.4 אינץ', כשבגבו מערך צילום מרובע, עם מצלמת 64 מגה-פיקסל ראשית. במפרט מצויין גם שמה של מערכת השבבים Helio G95 של מדיה-טק, המיוצרת בתהליך 12nm ומשלבת מעבד 8 ליבות, עם זוג ליבות Cortex-A76 חזקות במהירות של עד 2.05GHz ו-6 ליבות Cortex-A55 חלשות יותר, יחד עם שבב גרפי מדגם Mali-G76 MC4 שמקבל שיפור מהירות מ-800Hz ל-900Hz בהשוואה לדור הקודם (Helio G90T), ומציג שיפור ביצועי עיבוד של 5% ושיפור ביצועים גרפיים של 8%.בנוסף, מופיע במפרט על גב הקופסה גם קיבולת הסוללה, זו עומדת על 5,000mAh, עם תמיכה בטעינה מהירה מסוג Dart Charge בהספק מירבי של 30 וואט.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על הנייר נדמה כי שני העדכונים הבודדים אותם תציע החברה בדגם ה-Realme 8 על פני ה-Realme 7 שהוצג לפניו, נוגעים לעיצובו של המכשיר ולהחלפת פאנל מסך ה-LCD בפאנל Super AMOLED. עם זאת, ייתכן כי נראה שינויים נוספים עת תחשוף רילמי את המכשיר באופן רשמי, אלו עשויים להגיע בדמות קצב רענון גבוה יותר של 120 הרץ, מול 90 הרץ בדגם הרילמי 7, וייתכן שנשמע גם על עדכונים נוספים בתחום הצילום.


בשלב זה לא חשפה החברה את מועד ההכרזה המשוער על דגמי ה-Realme 8 וה-Realme 8 Pro.