הצגת תמונה בתוך תמונה ביוטיוב מגיעה לאייפון


האפשרות לצפייה בסרטונים בתור תמונה בתוך תמונה קיימת באנדרואיד כבר לא מעט זמן, ובעוד שמשתמשי האייפון הצליחו ליצור פעולה דומה באמצעות שימוש בספארי (Safari), עד כה לא הייתה אפשרות רשמית לצפייה בסרטון בתור תמונה בתוך תמונה דרך אפליקציית יוטיוב. כעת, יוטיוב מאשרת כי הפיצ’ר המדובר החל להתגלגל אל המשתמשים מסביב לעולם.


את העדכון על כך מוסרת החברה אל אתר החדשות MacRumors, שם היא מציינת כי:


[האפשרות לצפייה בסרטונים בתור] תמונה בתוך תמונה (PiP) מאפשרת למשתמשים לצפות בסרטונים בתוך נגן קטן בזמן שימוש חופשי במכשיר. אנחנו מתחילים בהפצת הפיצ’ר אל משתמשי Youtube Premium בתחילה, ומתכננים להפיץ את התכונה לכל משתמשי iOS בארצות הברית.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


לצד ציון רשמי של הפצה בתוך ארצות הברית, האתר מוסיף ואומר כי הפיצ’ר המדובר לא יגיע רק אל משתמשי אייפון בארצות הברית אלא לכל המשתמשים מסביב לעולם. בנוסף, האפשרות החדשה לא תגיע רק אל משתמשי Youtube Premium, אלא לכל משתמשי יוטיוב בהדרגה, בזמן שהמנויים לשירות הפרמיום רק יקבלו גישה ראשונים.


על מנת להשתמש בתכונה החדשה, ניתן להיכנס לאפליקציית יוטיוב, לבחור סרטון לצפייה ולחזור למסך הבית בהחלקה מהפס התחתון מעלה. הסרטון אשר בחרתם יועבר באופן אוטומטי אל נגן ממוזער שיצוף על התצוגה, כשדרכו ניתן לבצע מספר פעולות מהירות בזמן שאנחנו ממשיכים להשתמש באייפון כרגיל. יוטיוב אינה מזכירה בהודעה הרשמית הגבלות כלשהן אודות השירות, כך שמלבד הצורך בהתקנת האפליקציה לאייפון, לא נצטרך לבצע פעולות נוספות להפעלת הפיצ’ר החדש.


The post הצגת תמונה בתוך תמונה ביוטיוב מגיעה לאייפון first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.