הוכרז: SoundLink Flex – הרמקול האלחוטי הנייד והעמיד של Bose


חברת האודיו Bose הכריזה על ה-SoundLink Flex, רמקול אלחוטי נייד חדש שנועד לספק איכות שמע גבוהה בחבילה קטנה ועמידה במיוחד אותה יכולים המשתמשים לקחת עימם לדרכים, הודות לעמידות במים ואבק בתקן IP67 וזמן סוללה של 12 שעות.


רמקול ה-SoundLink Flex החדש מגיע כתוספת לסדרת רמקולי ה-SoundLink של Bose, כאשר הוא נועד להתחרות ברמקולים ניידים של חברות אודיו אחרות ולהציע איכות שמע גבוהה גם בדרכים. תכונה מיוחדת אותה שילבה Bose ברמקול היא טכנולוגיית ה-PositionIQ, המתאימה את השמע למצב השימוש ברמקול, בין אם הוא שוכב, עומד או תלוי.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


דגש גדול במיוחד ברמקול החדש הוא בהקשר לעמידות שלו, כשמלבד העמידות במים ואבק בתקן IP67, הרמקול בנוי מגוף מתכת עמיד והחלק האחורי מכוסה סיליקון להגנה משופרת. מבחינת זמן השימוש, הסוללה המובנית תספיק לעד 12 שעות שימוש, לפי היצרן.


רמקול SoundLink Flex (מקור Bose)
רמקול SoundLink Flex (מקור Bose)

רמקול ה-SoundLink Flex החדש זמין למכירה במחיר של 149 דולר (כ~481 ש”ח), כאשר ניתן להשיג אותו בצבעים שחור (Black), לבן (White Smoke) וכחול (Stone Blue).


בעוד שלא מעט מהרמקולים של יצרני האודיו הגדולים מגיעים לרוב כרמקולים חכמים, ה-SoundLink Flex שומר על ה”פשטות” היחסית שלו, כאשר הוא נועד לנגן מוזיקה ישירות מהמכשיר אליו יחובר ולהיות עמיד עד כמה שיותר לעומת המתחרים.


The post הוכרז: SoundLink Flex – הרמקול האלחוטי הנייד והעמיד של Bose first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.