דיווח: גוגל עובדת על כלי שנועד לסייע במעבר מאייפון לאנדרואיד


גוגל (Google) מפתחת כלי חדש בשם Switch to Android, אפליקציה שנועדה לאפשר העברה נוחה ופשוטה של מידע ממכשירי האייפון של אפל לאנדרואיד, כך עולה מניתוח העדכון האחרון של כלי העברת המידע המוטמע של גוגל באנדרואיד, ה-Data Restore Tool.


אחד החסמים הגדולים ביותר בין מעבר ממכשירי אייפון לאנדרואיד ולהיפך הוא המידע האישי הקיים לכל אחד מאיתנו במכשיר הסלולרי, מידע שלרוב לא ניתן או קשה במיוחד להעביר בין המכשירים הסלולריים השונים, כאשר רק לאחרונה קיבלנו מידע נוסף על יכולת העברת היסטוריית ההודעות של וואטסאפ מאייפון לאנדרואיד, עוד נושא שמנע ממשתמשים לבצע את המעבר בקלות עד היום.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


בעוד שאפל הוציאה בעצמה כלי דומה בשם Move to iOS עוד ב-2015, משתמשי אנדרואיד נאלצו להשתמש בפתרונות צד ג’, דוגמת אפליקציית Copy My Data או אפליקציות יעודיות של יצרני הסלולר, דוגמת ה-Smart Switch של סמסונג, על מנת לייבא בצורה ישירה מידע ממכשיר האייפון לאנדרואיד.


עם זאת, נראה כעת כי גוגל סוף סוף “התעוררה” ועובדת על אפליקציה חדשה בשם Switch to Android, שנחשפה לאחר ניתוח הקוד של אפליקציית ה-Data Restore Tool של החברה בגרסה 1.0.382048734, בו ניתן למצוא מידע לפיו משתמשים שירצו לבצע העברה מ-iOS לאנדרואיד יוכלו לעשות זאת באמצעות חיבור אלחוטי ברשת ה-WiFi בין המכשירים.


לא ידוע מתי גוגל תשיק רשמית את כלי ה-Switch to Android החדש שלה, אך כלי מסוג זה ללא ספק יקל על לא מעט משתמשים שהמתינו עם המעבר בין המכשירים לאור חוסר התאימות המלא בהעברת המידע ביניהם והצורך להשתמש באפליקציות או שירותים חיצוניים לביצוע ההעברה.


The post דיווח: גוגל עובדת על כלי שנועד לסייע במעבר מאייפון לאנדרואיד first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.