אפשרות העברת היסטוריית השיחות בין אייפון לאנדרואיד בדרכה לוואטסאפ


וואטסאפ (WhatsApp) עובדת כבר תקופה על האפשרות להעברת היסטוריית ההודעות בין מכשירי אייפון לאנדרואיד ולהיפך, כאשר דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפותיו לתכונות חדשות באפליקציית ההודעות והשיחות, מציג תמונות מסך ראשונות של מנגנון העברת היסטוריית ההודעות בין המכשירים שצפוי להגיע בעתיד לאפליקציה.


אחד החסמים הגדולים ביותר עבור המשתמשים במעבר בין מכשיר אנדרואיד ל-iOS או להיפך, הוא העברת המידע הפרטי בין המכשירים וכחלק מזה גם היסטוריית השיחות בוואטסאפ. בעוד שבתוכנות מסרים מידיים מתחרות דוגמת טלגרם אין בעיה לבצע את הפעולה מאחר והמידע נמצא בענן, משתמשי וואטסאפ נאלצו עד היום להשתמש בפתרונות צד ג’ שרובם בעיתיים או בתשלום.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


עכשיו אנו מקבלים הצצה נוספת על פיצ’ר העברת שיחות מאייפון לאנדרואיד באפליקציית וואטסאפ הרשמית של החברה, פיצ’ר שנחשף לראשונה בחודש מאי האחרון וצפוי להסיר את אחד החסמים הגדולים במעבר בין המכשירים. מההדלפה החדשה של WABetaInfo אפשר לראות כי הפיצ’ר יגיע חלק מתפריט הוואטספ ב-iOS עם אפשרות “העבר צ’אטים לאנדרואיד” (Move chats to Android), באמצעותה יתבקשו המשתמשים לסרוק עם האייפון קוד QR מתאים במכשיר האנדרואיד אליו הם מעוניינים להעביר את היסטוריית ההודעות.


מערכת העברת הוואטסאפ מאייפון לאנדרואיד (מקור WABetaInfo)

כמו בכל הדלפה של פיצ’רים בוואטסאפ, לא בטוח מתי הפיצ’ר יהפוך להיות זמין למשתמשים באופן גורף.


אחרי שהכריזה לאחרונה על תוכנית הבטא לפיצ’ר ההתחברות מעד 4 מכשירים במקביל לאותו חשבון וואטסאפ, האפשרות הצפויה של העברת השיחות מאייפון לאנדרואיד נשארת כאחד הפיצ’רים המצופים ביותר, וסביר להניח שתהיה אפשרות לבצע מהלך הפוך ממכשירי אנדרואיד לאייפון גם כן.


The post אפשרות העברת היסטוריית השיחות בין אייפון לאנדרואיד בדרכה לוואטסאפ first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.