נטפליקס משיקה סרגל תכנים פופולריים לילדים


אחד הכלים הפופולריים ביותר בפלטפורמת הסטרימינג של נטפליקס הוא סרגל התכנים הנצפים ביותר, המציג את עשרה הכותרים המומלצים ביותר על פי קהל המנויים בכל מדינה. כעת, נטפליקס החליטו להשיק את האופציה גם לגרסת הילדים של הפלטפורמה.


דפדוף בתכני הילדים הוכיח קשה יותר להורים אשר לא מכירים את ההיצע הצעיר יותר באותה צורה כמו תכנים המיועדים להם. כעת, יוכלו ההורים לדעת במה צופים רוב ילדי העולם בכל רגע נתון, וכך להחליט מה ראוי להפעיל לצפייה משפחתית.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


הסרגל החדש יושק במקביל ב-93 מדינות ויתעדכן בכל יום, כשהו מציג את התכנים הנצפים ביותר במדינה בה נמצא הצופה יחד עם הדירוג שקיבל הכותר ולאיזה גילאים מתאים. גם מחוץ לרשימה, בדפדוף רגיל בפלטפורמה, תכנים אשר מוצגים ב-10 הפופולריות יסומנו על ידי תג מיוחד. הסרגל החדש יושק בכל האפליקציות של נטפליקס בטלוויזיות חכמות, מובייל ובמחשב – למעט אפל tv ומכשירים ישנים יותר שלא מספקים עדכונים.


בנוסף, נטפליקס ישיקו גם ניוזלטר חדש שיאגד מידע על תכני ילדים, טיפים והמלצות. הניוזלטר יישלח באימייל לכל מי שיש לו משתמש המוגדר כצפייה לילדים. הניוזלטר יינחת בתיבות הדואר פעמיים בשבוע. המטרה של הסרגל ושירות האימייל היא כמובן ניסיון של נטפליקס לחשוף את הקהל הצעיר לתכנים חדשים יותר, שכן מדובר בקהל שנוטה לחזור פעמים רבות על אותם תכנים ישנים ומוכרים.


The post נטפליקס משיקה סרגל תכנים פופולריים לילדים first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.