הטריילר הראשון לסרט “הפלאש” מבטיח שני באטמנים ועולמות מקבילים


השנה הקרובה הולכת להיות שנה גדולה למולטיוורס. כבר ראינו שספיידרמן עומד לשנות את חוקי המשחק של היקום הקולנועי של מארוול בטריילר לסרטו הבא, בו נראה סוף סוף יקומים מקבילים. כעת, גם בדי.סי מעוניינים לשחק קצת עם המציאות הקולנועית ולבדוק אילו עוד עולמות נמצאים אי שם.


החברה שיחררה את הטריילר הראשון לסרט “הפלאש” (The Flash) ובו בארי אלן (עזרא מילר) מוצא עצמו כלוא בין העולם שלו מ“ליגת הצדק” (Justice League) לעולם מקביל בו ברוס וויין הוא לא אחר מאשר מייקל קיטון – שגילם את הדמות בסרט הקולנוע הראשון של באטמן משנת 1989.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


עלילת הסרט טרם נחשפה רשמית, אך ידוע כי הסרט מבוסס על הקומיקס “פלאשפוינט” (“Flashpoint”), המציג את אלן בעולם מקביל שבו כל ההתרחשויות המפורסמות של די.סי קרו בצורה שונה לחלוטין. ברוס וויין היה זה שנהרג מול עיני הוריו ולא להיפך, סופרמן בכלל לא קיים, וחברי ליגת הצדק האחרים נמצאים במלחמה. בין אם זה מה שייקרה גם בסרט או לא, בהחלט נראה כי על הפלאש להציל כאן את המציאות שהוא זוכר – ונראה כי הוא מגובה בעוד גרסה שלו, בתפקיד כפול של עזרא מילר. הטריילר מסתיים כאשר הפלאש חושף את מה שנראה כמו מכונית הבאטמוביל הקלאסית של מייקל קיטון מהסרט המקורי.


אל מילר מצטרפים בסרט קירסי קלמונס (“ליגת הצדק של זאק סניידר”), סשה קאלי, טמוארה מוריסון (“אקווהמן”) ורון לוינגסטון (“סקס והעיר הגדולה”) אשר ייגלם את אביו של בארי במקום השחקן בילי קרודופ שגילם אותו ב”ליגת הצדק”.


הפתעה נוספת היא שבן אפלק יחזור לגלם כאן את באטמן, במה שנראה כהופעתו האחרונה בתפקיד. הסרט ייצא כבר לאחר שרוברט פטינסון ישיק את הגרסה שלו לתפקיד בסרט “הבאטמן”, כך שהמולטיוורס ירגיש אמיתי במיוחד עם שני באטמנים בשני סרטים שונים מאותה החברה. כמובן, זו לא הפעם הראשונה שמשהו כזה קורה בדי.סי – גם הג’וקר גולם על ידי שני שחקנים שונים בטווח קצר במיוחד – ג’ארד לטו ב“יחידת המתאבדים” מ-2016, וחואקין פיניקס ב“הג’וקר” ב-2019. ובכלל, גם הפלאש עצמו מגולם כבר שנים על ידי שחקן אחר, גרנט גאסטין, בסדרת הטלוויזיה באותו השם. הבלאגן ממשיך בכך שעזרא מילר גילם את הפלאש גם ביקום הטלוויזיוני לצד גאסטין, באירוע קרוסאובר מיוחד בשם “Crisis on Infinite Earths”.


“הפלאש” יינחת בבתי הקולנוע בנובמבר, 2022.


The post הטריילר הראשון לסרט “הפלאש” מבטיח שני באטמנים ועולמות מקבילים first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.