אינסטגרם מוסיפה אפשרות להעלת תכנים מהדפדפן במחשב


פייסבוק (Facebook) מבצעת את אחד מהשינויים הגדולים ביותר עד היום לאינסטגרם (Instagram), עם הוספת ממשק רשת חדש המאפשר למשתמשים להעלות תכנים לרשת החברתית הפופולרית ישירות מהמחשב, ולא רק מהסלולר או טאבלט כפי שהיה אפשרי עד היום.


אחרי שממשק המחשב החדש של אינסטגרם נחשף בהדלפה בחודש הקודם, אינסטגרם החלה לבצע רשמית את אחד השינויים הגדולים ביותר בעבור המשתמשים שלה עד היום ומאפשרת להם להעלות תכנים מהמחשב.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


ממשק המחשב החדש יחל להיות פעיל באופן מדורג אצל המשתמשים השונים, כאשר נכון לרגע זה הוא מציע יכולת פרסום תוכן בחיתוך ריבוע (1:1), פורטרט (4:5) או תצוגה לרוחב (16:9), עם פילטרים ויכולות התאמת צבע בסיסיות בהשוואה לגרסה הסלולרית. המשתמשים מוגבלים לפרסום תמונות מסוג jpeg או png וסרטונים מסוג mp4 או quicktime מהמחשב.


אינסטגרם למחשב

כריסטין פאי, דוברת פייסבוק מסרה לאתר בלומברג (בתרגום חופשי מאנגלית):


אנו יודעים שאנשים רבים ניגשים לאינסטגרם מהמחשב שלהם. כדי לשפר את החוויה הזו, אנו בודקים כעת את היכולת ליצור פוסט עדכון באינסטגרם באמצעות הדפדפן [במחשב] השולחני שלהם.


בעוד שהיו פתרונות צד ג’ שאפשרו למשתמשים להעלות תכנים לאינסטגרם מהמחשב, הצעד החדש של פייסבוק ואינסטגרם הוא הפתרון הרשמי החדש של החברה לבעיה זו, כאשר סביר להניח שהיא תשדרג את היכולות של ממשק הרשת בהמשך על מנת לאפשר יכולות נוספות דוגמת העלאת סרטוני Reels דרך המחשב.


The post אינסטגרם מוסיפה אפשרות להעלת תכנים מהדפדפן במחשב first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.