רשמי: Xiaomi Mi Mix Alpha עם מסך שעוטף את המכשיר ייחשף ב-24 בספטמבר

רשמי: Xiaomi Mi Mix Alpha עם מסך שעוטף את המכשיר ייחשף ב-24 בספטמבר

Xiaomi Mi Mix Alpha Teaser (תמונה: Weibo)


מי אמר ש-100 אחוזים של ניצול שטח תצוגה הם המקסימום? שיאומי שואלת את הקהל בטיזר חדש למכשיר ה-Mi Mix Alpha שהפיצה בחשבון ה-Weibo שלה. אנחנו כמובן לא יודעים את התשובה, אך שמחים לשמוע כי שיאומי חוזרת לארץ ההרפתקאות עם סדרת ה-Mix שלה שמאז הדגם הראשון לא ראתה יותר מידי שינויים משמעותיים.


כזכור לנו, ה-Xiaomi Mi MIX היה המכשיר הראשון להציע מסך המתפרס על חלק גדול מאוד מהשטח שבחזית, כשהוא מותיר רק את השול התחתון בו החברה מיקמה את מצלמת הסלפי. לאחר ששיאומי התחילה את הטרנד, שאר היצרניות בשוק החלו להצטרף למסע והשיקו יותר ויותר מכשירים נטולי שוליים שהתצוגה שבחזיתם מנסה לתפוס כמה שיותר שטח מהחזית. אומנם, מאז ששיאומי החלה את הטרנד, נראה כי זו שכחה מעט מהסדרה שהתחילה אותו וסימנה את עצמה כסדרה המציגה את החזון למכשירים הבאים.


על מנת לחזור לסימון המוזכר לעיל, שיאומי עומדת להציג ב-24 בספטמבר מכשיר חדש בסדרת ה-Mi Mix שיקבל את השם Mi Mix Alpha ויציע מסך אשר ממשיך גם אל גב המכשיר. סביר להניח שלשים כיסוי למכשיר שכזה תהיה משימה בלתי אפשרית, אך דרך זוג טיזרים שחשפו חלק מעיצובו הרשמי של המכשיר החברה הצליחה לעורר את הסקרנות שלנו מחדש.בזוג הטיזרים שמציגים את ההתקן מהצד נוכל לראות רק אחד מהצדדים שלו בכל פעם וכחלק מסדרת ספרים, כשצורתו לפחות מהצד נראית ככריכה של ספר המוצגת מהזווית הזו. בטיזר הראשון שיאומי מציגה חלק אחד של המכשיר עם מסך אשר ממשיך אל גבו אך איננו יודעים האם שם הוא נעצר, כשבטיזר השני ניתן להבחין בצד האחר של התצוגה שם המסך אכן נעצר ומפנה מקום כנראה לפס של מערך הצילום.


על האירוע שתערוך ב-24 בספטמבר שיאומי הודיעה כבר בשבוע הקודם דרך טיזר שנראה אז יבש למדי, אך עכשיו מובן לגמרי, אשר הציג לנו כוכב המוקף טבעות, כשרק חלק מסוים מהטבעות מוצל בעוד ששאר חלקי הטבעות מוארים לחלוטין – הפניה ישירה אל המסך שמקיף את המכשיר אך נעצר בחלק אחד. בנוסף לכך, החברה תציג באירוע הנ”ל את ה-Xiaomi Mi 9 Pro שיגיע עם טכנולוגיית הטעינה מהירה Mi Charge Turbo, את ממשק המשתמש MIUI 11 וטלוויזיה חדשה.