“קינגס מן: ההתחלה” חוזר למקורות של הקינגסמן בטריילר ראשון

“קינגס מן: ההתחלה” חוזר למקורות של הקינגסמן בטריילר ראשון

פוסטר לסרט קינגס מן: ההתחלה


סרטי קינגסמן עומדים לקבל סיפור מקור בשנה הבאה, אז יגיע לבתי הקולנוע “קינגס מן: ההתחלה” (The King’s Man). הסרט החדש מקבל כעת טריילר ראשון שמציג רייף פיינס (Ralph Fiennes) מ”מלון גרנד בודפשט ו”הארי פוטר” כמי שיקח תחת כנפו את המגוייס הראשון לשירות הביון החשאי.


העלילה של “קינגס מן: ההתחלה” תסוב סביב מלחמה גדולה המתרחשת באירופה, בעוד גרועי הרודנים ובכירי הפושעים בעולם מתאחדים וזוממים מלחמה זו אשר צפויה להשמיד מיליוני אנשים. מול כוחות הרשע יעמוד הדוכס של אוקספורד (פיינס), שיצא למירוץ נגד הזמן על מנת לעצור אותם, תוך גיוסו של חניך ראשון, קונרד, בגילומו של האריס דיקנסון (Harris Dickinson), לסוכנות הביון העצמאית הראשונה.


בטריילר ניתן לראות כמה משחקנים שיגלמו את הדמויות הנוספות שילוו את השניים בסרט, בהם ג’מה ארטרטון מ’קוונטום של נחמה”, דג’ימון הונסו מ”שומרי הגלקסיה” ו”שהאזאם“) מת’יו גוד מ”משחק החיקוי”, דניאל ברול מ”קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים” ו”ממזרים חסרי כבוד”, אהרון טיילור ג’ונסון מ”הנוקמים: עידן אולטרון” ו”יצורים ליליים” וסטנלי טוצ’י מ”משחקי הרעב”.


“קינגס מן: ההתחלה” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-13.2.2020 ויהיה הסרט השלישי בסדרה שהחלה ב-2014 עם “קינגסמן: השירות החשאי” והמשיכה ב-2017 עם “קינגסמן: מעגל הזהב“.