פיקסאר מטיסה אותנו לריביירה האיטלקית בסרט החדש "לוקה"


לוקה (תמונה: דיסני-פיקסאר)


דיסני שיחררו את הטריילר לסרט החדש של אולפני פיקסאר, "לוקה" (Luca) שייתרחש הפעם על רקע הנופים המרהיבים של הריביירה האיטלקית.


הסרט עוקב אחר ילד בן 13 בשם לוקה (ג'ייקוב טרמבלי, "ילדים טובים") המבלה את הקיץ יחד עם חברו אלברטו (ג'ק דילן גרייזר, "זה", "שהאזאם") בעיר איטלקית קטנה בה הם נהנים מההנאות הפשוטות של בני אדם – גלידה, פסטה, וטיולי אופניים. אך הצמד אינו אנושי כלל, אלא יצורי ים אשר מחבבים את עולם האנושות ועוטים על עצמם צורה של ילדים כדי שיוכלו להסתובב בינינו.


הסרט מגיע מהבמאי אנריקו קסרוסה, שביים עבור פיקסאר את הסרט הקצר "לה-לונה" ב-2011 עליו היה מועמד לפרס האוסקר. זהו סרטו הארוך הראשון של קסרוסה כבמאי, אך הוא עבד עם פיקסאר בתור אנימטור על שלל סרטים, ביניהם "קוקו", "רטטוי" ו-"למעלה". קסרוסה כינה את הסרט החדש "סיפור אישי עמוק" עבורו.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הסרט כתב מייק ג'ונס, תסריטאי הסרט הקודם של פיקסאר "נשמה", יחד עם ג'סי אנדרוס ("אני וארל וזאת שעומדת למות"). בין השחקנים התרמו את קולם לסרט ניתן למצוא גם את מיה רודולף ("המקום הטוב"), ג'ים גפיגן, אמה ברמן ו-מרקו בריצ'לי.


הסרט צפוי לעלות בארה"ב ב-18 ביוני, אך טרם פורסם האם מדובר בהקרנות בבתי הקולנוע בלבד או גם בפלטפורמת דיסני פלוס, כפי שהיה עם סרטם האחרון של פיקסאר.