עיצובו של LG G8X נחשף בתמונות הדמיה מודלפות

עיצובו של LG G8X נחשף בתמונות הדמיה מודלפות

LG G8X (תמונה: Pricebaba)


תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית הגדולה IFA נמצאת ממש מעבר לפינה, ונראה כי LG מתכננת לתפוס את מקומה ולהציג במסגרתה את מכשיר הדגל הבא שלה אשר יתחרה ראש בראש מול ה-Galaxy Note 10 מבית סמסונג. עם הטיזר שפרסמה לאחרונה אנחנו יודעים כי LG תערוך את האירוע שלה ב-6 בספטמבר, אך כעת אנחנו מסוגלים לראות גם את המוצר עליו היא אמורה להכריז.


המדליף המוכר OnLeaks שם את ידיו על שרטוטים של עיצובו המלא של המכשיר עליו LG צפויה להכריז בקרוב, אך שמו הרשמי בשלב הזה הינו השערה בלבד. בתמונות המוצגות נוכל להבחין בכך שהחברה עדיין שומרת על המגרעת בחזיתו של המכשיר, זאת בנוסף לשוליים בגודל סטנדרטי יחד עם אפרכסת שמע בחלקו העליון ומבנה זכוכית המקיף את החבילה כולה.


בחלקו האחורי של הסמארטפון ניתן לזהות את מערך הצילום הכפול אותו קיבלנו גם עם ה-LG G8 ThinQ (להבדיל מה-LG G8s ThinQ המשווק בארץ), זאת בנוסף למבזק LED הממוקם לצידו ולחיישן נוסף המתיישב תחתיו. הכפתורים המתמקמים על המסגרת הם כפתורי ויסות הווליום, כפתור ה-Google Assistant וכפתור ההדלקה והכיבוי בצד הימני של המסגרת.LG G8X (תמונה: Pricebaba)

LG G8X (תמונה: Pricebaba)מידותיו של המכשיר מסתכמות ב-159.3 מילימטרים לאורכו, יחד עם 75.8 מילימטרים לרוחבו ו-8.5 מילימטרים המסמלים את עוביו. גודל המסך עומד על 6.2 אינץ’, מה שאומר ש-LG מעלה באופן מינורי את גודל המסך מ-6.1 אינץ’ ותקפיץ את אורכו של המכשיר מ-151.9 מ”מ בדגם ה-LG G8 ThinQ ל-159.3 מילימטרים בדגם הבא.


לצד הדברים הללו, ניתן לומר כמעט בביטחה כי במידה ו-LG אכן תציג את המכשיר הנ”ל במסגרת האירוע אותו תערוך בתערוכת IFA, אנחנו צפויים לקבל מכשיר נוסף או כיסוי המעניק למכשיר המוזכר לעיל מסך נוסף. בשלב זה לא נוכל לדעת האם מדובר ב-LG V60 שיוצג לצידו או בכיסוי בעל מסך משני אשר ייחשף לצד המכשיר המודלף, כך שכל שנותר לעשות זה להמתין ל-6 בספטמבר.