סמסונג תערוך אירוע Galaxy Unpacked נוסף ב-20.10


סמסונג פירסמה טיזר רשמי ראשון לאירוע Galaxy Unpacked נוסף שיתקיים השנה, אותו היא מסמנת כ”חלק 2″ לאירוע שהתקיים באוגוסט, ובו נחשפו המכשירים המתקפלים Galaxy Z Flip 3 ו-Galaxy Z Fold 3 לצד שעוני ה-Galaxy Watch 4.


אירוע ה-Galaxy Unpacked הנוסף לא צפוי לעסוק בטלפונים חדשים, אך כן יעסוק בטלפונים הקיימים של החברה ובאלה העתידיים, כשבסמסונג ככל הנראה מתכננים להציג את ממשק המשתמש הבא One UI 4, אשר יבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 ויגיע עם התאמות שיהפכו את המכשירים לאישיים יותר עבור כל משתמש ומשתמשת.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


בטיזר שפירסמה רומזת סמסונג לדברים דרך סרטון וידאו קצר אשר מציג שלל אפליקציות מערכת הנמצאות במכשירי ה-Galaxy שלה, כמו אפליקציות בריאות, מוסיקה, וידאו, מצלמה ואפליקציית smartThings למוצרי הבית החכם, כאשר בטקסט המלווה את הוידאו החברה מציינת (בתרגום חופשי לעברית): “המשתמשים שלנו מגוונים וחיים את חייהם בהרבה דרכים צבעוניות ויחודיות. ככאלה, הטכנולוגיה בה הם משתמשים מידי יום צריכה לשקף את האינדיבידואליות שלהם.את האירוע תערוך סמסונג ביום רביעי הבא, ה-20.10.2021, החל מהשעה 5 אחה”צ לפי שעון ישראל. האירוע צפוי להיות משודר בסטרימינג דרך ערוץ היוטיוב הרשמי של החברה.


The post סמסונג תערוך אירוע Galaxy Unpacked נוסף ב-20.10 first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.