סמסונג מתכננת שיפור במהירות הטעינה של ה-Galaxy S11

סמסונג מתכננת שיפור במהירות הטעינה של ה-Galaxy S11

שלט Galaxy


מכשיר הדגל הבא של חברת סמסונג, ה-Galaxy S11, צפוי לקבל עדכון בצד מהירות הטעינה, כאשר הדגם החדש עבר הסמכה במרכז ההסמכה 3C בסין במסגרתה נמצא כי המכשיר יגיע עם תמיכה ברשתות 5G וכן ביכולות טעינה מהירה בהספק מירבי של 25W.


הספק הטעינה המדובר אינו הגבוה ביותר שראינו מצידה של סמסונג, זה שמור לדגם ה-Galaxy S10 Plus שתמך בהספק של 45W, אולם מדובר בשדרוג משמעותי במהירות הטעינה המירבית אל מול זו שהוצגה בדגם ה-Galaxy S10 הסטנדרטי, זו הגיעה עד 15W ‘בלבד’.


השיפור במהירות הטעינה עשוי להיות האישור שחיפשנו לדיווח על כך שסוללות המכשירים בסדרת הגלקסי S11 יהיו גדולות מבעבר וידרשו את תוספת המהירות לטעינה על מנת שזו לא תימשך זמן רב מידי. על פי אותו דיווח מתחילת נובמבר, סמסונג תשלב בדגם ה-Galaxy S11e, שצפוי להיות מחליפו של ה-S10e, סוללה בקיבולת 3,700mAh, זו גדולה יותר מקיבולת ה-S10e וגם מזו של ה-S10 הסטנדרטי, מה שמעיד על גידול בקיבולות הסוללות בכלל דגמי סדרת ה-S11.


המידע החדש אודות מהירות הטעינה של סוללת ה-Galaxy S11 הוא רק האחרון בצבר של פרטים שנחשפו אודות סדרת הדגל הבאה של סמסונג במהלך חודש נובמבר. על פי הדיווחים האחרונים, יגיע מסכו של דגם הגלקסי S11 בגודל של 6.7 אינץ’, בעוד גודל המסך של דגם הגלקסי S11 פלוס ינסוק עד 6.9 אינץ’.בנוסף, צפויה סדרת הדגל החדשה להגיע עם מערך צילום חדש, אשר כולל את חיישן ה-108 מגה-פיקסל של החברה, זה שולב לראשונה דווקא במכשיר ה-Mi Note 10 של חברת שיאומי שנחשף מוקדם יותר החודש. לבסוף, מציין דיווח נוסף על כך שהמכשיר החדש עשוי לתמוך במסך עם קצב רענון גבוה שיאפשר לברור בין 60 הרץ ו-120 הרץ.