נטשה חוזרת לילדותה מלאת הסודות בטריילר האחרון לסרט האלמנה השחורה


סקרלט ג'והנסון מתוך "האלמנה השחורה" (תמונה: Disney / Marvel)


נטשה רומנוף היא כנראה הדמות שחיכתה הכי הרבה זמן לסרט סולו משלה ביקום הקולנועי של מארוול. שיחות על הפקת סרט רקע לאלמנה השחורה החלו כבר ב-2010, במהלך סיבוב יחסי הציבור לסרט "איירון מן 2" בו הופיעה הדמות לראשונה. התכנון נדחה ונדחה, והדמות הספיקה להופיע ב-7 סרטים נוספים של מארוול עד שהגיע תורה לככב בסרט הנושא את שמה. הסרט סוף סוף הופק ותוכנן לצאת במאי, 2020.


ואז פרצה מגיפת הקורונה שסגרה את בתי הקולנוע. הסרט נדחה 3 פעמים, אך כעת התאריך הינו סופי – "האלמנה השחורה" (Black Widow) ישוחרר ב-9 ביולי, 2021, ומתהדר בטריילר חדש הנכנס לעובי הקורה וחושף קטעים חדשים מהסרט.


הטריילר מורכב ברובו מקטעים שכבר ראינו בטריילר הקודם, אך חושף מספר פרטים חדשים. הוא מתחיל בסקירה של חייה המאוחרים יותר של נטשה (סקרלט ג'והנסון) המבהירה לנו כי אנחנו לא באמת יודעים עליה הכל, על אף היכרותנו ארוכת השנים איתה.


הטריילר מזכיר כי אנו אמנם יודעים כיצד חייה של הדמות הסתיימו בסרט "הנוקמים: סוף המשחק", אך בהחלט איננו יודעים כיצד החלו. הסרט החדש מתרחש לאחר אירועי "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ומעמת את נטשה עם עברה מלא הסודות, כולל הצצה לילדותה, שאנו רואים כאן בפעם הראשונה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לצד ג'והנסון מככבים גם פלורנס פיו ("נשים קטנות", "מידסומר"), דיוויד הרבור ("דברים מוזרים"), רייצ'ל וייס ("המועדפת"), ריי וינסטון ("השתולים"), ו-וויליאם הארט שמשחזר את תפקידו כמזכיר המדינה בסרטי "הנוקמים".


הסרט החדש יפתח רשמית את "שלב 4" ביקום הקולנועי של מארוול, על אף שהסדרות "וונדה ויז׳ן" (WandaVision) ו"הפלקון וחייל החורף" (The Falcon and the Winter Soldier) כבר הספיקו להתחיל בטלוויזיה. הסדרה "לוקי" (Loki) גם צפויה לנחות לפני, ב-11 ביוני.


"האלמנה השחורה" יגיע לבתי הקולנוע הפתוחים בעולם ולצפייה ביתית בדיסני פלוס בתשלום נוסף של 30 דולר.