נטפליקס חושפת טריילר ראשון לסרטו החדש של צ'ארלי קאופמן


מתוך הסרט "אני חושבת לגמור עם זה"


התסריטאי והבמאי צ'ארלי קאופמן, שתמיד פילרטט עם ז'אנר האימה אך מעולם לא התחייב אליו, לוקח צעד גדול קדימה בסרטו החדש "אני חושבת לגמור עם זה" (I'm Thinking of Ending Things). אם סרטיו הקודמים, ביניהם "שמש נצחית בראש צלול", "להיות ג׳ון מלקוביץ" ו-"אדפטיישן" היו דרמות מלנכוליות אשר דנות באימה רגשית, סרטו החדש מציג אימה יותר ישירה – אך עדיין מאוד אישית, הנובעת מבדידותה של הגיבורה.


הסרט עוקב אחרי דמותה של "החברה", דמות ללא שם המגולמת על ידי ג'סי באקלי ("צ׳רנוביל") אשר נוסעת יחד עם בן זוגה ג'ייק (ג'סי פלמונס, "שובר שורות", "פארגו") לפגוש את הוריו. כבר לפני הנסיעה החברה מתכננת להיפרד מג'ייק, אך המפגש עם הוריו בביתם המוזר גורם לה לפקפק בשפיותה ולראות חזיונות משונים. את ההורים מגלמים טוני קולט ("תורשתי") ו-דיוויד ת'יוליס ("וונדר וומן", "הארי פוטר").


בעלילתו, הסרט קצת עלול להזכיר לנו את סרטו זוכה האוסקר "תברח" של ג'ורדן פיל – אף הוא הציג דמות החווה תרחיש אימה בעת שמבקרת את הוריה של בת זוגו. אך בניגוד ל"תברח" ששווק כסרט אימה – כאן נראה שקאופמן דבק בסגנונו הסוריאליסטי ומשתמש בז'אנר האימה בעיקר כדי לחקור את נפשה של הדמות הבודדה המאבדת את הקשר של למציאות.


זהו סרטו השלישי של קאופמן כבמאי, כאשר את תהילתו השיג כתסריטאי. את סרטיו הבולטים ביימו מישל גונדרי וספייק ג׳ונס, אך קאופמן נכנס לראשונה למשבצת הבמאי עם סרטו ״סינקדוכה, ניו יורק״. מאוחר יותר ביים את סרט האנימציה שכתב – ״אנומליסה״.


"אני חושבת לגמור עם זה" יעלה לנטפליקס ב-4 בספטמבר.