משחק “מהיר ועצבני” יגיע ל-PS4, Xbox One ולמחשב האישי

משחק “מהיר ועצבני” יגיע ל-PS4, Xbox One ולמחשב האישי


במהלך טקס פרסי המשחקים – The Game Awards, הוכרז כי סדרת הסרטים “מהיר ועצבני” תקבל משחק משלה, שייצא ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי. המשחק נקרא Fast & Furious Crossroads, והוא יגיע ל-Steam ולקונסולות בחודש מאי הקרוב. המשחק מפותח בחברת Slightly Mad Studios, שפיתחה בעבר את Project Cars. את המשחק תפיץ חברת Bandai Namco.


בהכרזה של בנדאי-נמקו המשחק תואר בתור “Vehicular-Heist Action Game” – תיאור שניתן לתרגם, בערך, כ”משחק פעולה על נהגי שודים”, שלפתע נשמע כתיאור המושלם למשחק של “מהיר ועצבני”. כן נמסר כי המשחק יתבסס גם על שיתוף פעולה עם צוות, כך שייתכן ו-Crossroads יאפשר לכם לבצע פעלולים משוגעים עם חבריכם באינטרנט.


המשחק הוכרז לצד טריילר מלא אדרנלין שנראה כאילו נשלף מהסרטים עצמם. בטריילר ניתן לראות את דמויותיהם של מישל רודריגז (Michelle Rodriguez) ושל וין דיזל (Vin Diesel). כלומר, ניתן לראות אותם כשהטריילר עוצר לרגע מהאקשן המטורף הכולל פעלולים, מירוצים ופיצוצים גדולים, כצפוי מסדרת “מהיר ועצבני”. למרבה הצער, ביקורת נמתחה על הצד הגרפי של הטריילר, שנראה מיושן בסטנדרטים של היום.


תוכלו לבקר בשלל מיקומים ברחבי העולם, “החל מהרחובות של מיקומים אקזוטיים, ועד לעולם האפל של ריגול בינלאומי”, מסרה המפיצה והוסיפה כי השחקנים “יבצעו מזימות שוד מורכבות במהירות גבוהה, עם פעלולים, בזמן שהם נלחמים להביס איום חדש”. עוד נמסר כי במשחק תככב אסיה קייט דילון (Asia Kate Dillon), טייריס גיבסון (Tyrese Gibson), וסוניקוה מרטין-גרין (Sonequa Martin-Green), אותה תכירו מ”המתים המהלכים”.