משחק הפעולה המסקרן “Nine to Five” רק הוכרז וכבר הספיק לעקוץ את Fortnite

משחק הפעולה המסקרן “Nine to Five” רק הוכרז וכבר הספיק לעקוץ את Fortnite


חברת Redhill Games הכריזה על משחק פעולה מגוף ראשון לצוותים בשם Nine to Five. המשחק נועד לעדכן את נוסחת משחקי היריות מגוף ראשון למשחקיות מבוססת צוות, כך שבמשחק כל אחד ימצא את מקומו ושילוב היכולות שלכם עם חבריכם יהיה המתכון לניצחון – בניגוד לאירועים אקראיים (כמו במשחקי Battle Royale) או ליכולת לכוון הכי מהר ובאופן המדויק ביותר (Twich Gameplay).


“משחקי יריות מודרניים רבים הם לרוב כאוטיים מדי ואקראיים מדי כדי להנות מהם באמת”, אמר מנכ”ל החברה, מטיאס מילירין (Matias Myllyrinne). “במשחק Nine to Five אנחנו רוצים לאתגר את השחקים עם מכניקה חדשה ויצירתית, שתחזיר את התחושה הקלאסית של משחק עם חברים, מציאת התפקיד של כל אחד, ושיתוף פעולה שיביא לניצחון שלכם”, אמר.


המשחק הוכרז לצד טריילר שהמחיש את הנקודה, ועקץ את Fortnite באופן שלא ניתן לפרשנות. בטריילר, Fortnite מתואר כמשחק כאוטי, ילדותי ומבולגן, בו ארנבונים צבעוניים קופצים, רוקדים, ורוכבים על טילים מצוירים. לארנבונים החמודים יש כלי נשק שלא כל כך מתאימים להם, בהם הם יורים מדי פעם בצורה אקראית וללא השלכות נראות לעין.


אז מתברר כי המשחק הילדותי מוצג על פני מסך כלשהו “בעולם האמיתי” של Nine to Five, כאשר אחת הדמויות האנושיות מביטה במשחק הכאוטי ומנידה בראשה לשלילה. הטריילר ממשיך עם מה שנראה כמו צוות של אנשים אמיתיים בעולם האמיתי, שנמצאים במהלך פשיטה חמושה כלשהי. ההבדל בין המשחקים תהומי, כאשר מיד מרגישים את המשקל והריאליזם בחלק של Nine to Five.


Nine to Five אכן מתרחש בעולם האמיתי: בעתיד הקרוב, אשר נשלט על ידי תאגידים. תאגידים אלו שוכרים את שירותיהם של רוצחים שכירים שפוגשים אלו את אלו בזירות קרב שונות. בשורה התחתונה, במשחק תשחקו בצוותים של שלושה שחקנים – שלושה צוותים יילחמו זה נגד זה במהלך שלושה סיבובים, כאשר התוצאה של כל סיבוב תשפיע על הסיבוב הבא.


ייתכן ולא הכרתם את חברת Redhill Games, שהוקמה בשנה שעברה. עם זאת, מנכ”ל החברה, מילירין, הוא אחד מעובדי Remedy Entertainment לשעבר המתגאה בעבר עשיר של משחקים כמו Max Payne, ARMA 3 ו-Quantum Break, כך שבהחלט מעניין יהיה לעקוב אחרי הפרסומים הבאים אודות Nine to Five. בינתיים ניתן להירשם לבדיקות האלפא של המשחק באתר הרשמי.