מפרטו של ה-Oppo Reno 2 נחשף דרך משרד התקשורת הסיני

מפרטו של ה-Oppo Reno 2 נחשף דרך משרד התקשורת הסיני

Oppo Reno 2 (תמונה: Oppo)


רק לאחרונה פגשנו את ה-Oppo Reno 2 כשזה נחשף עם עיצובו המלא באופן רשמי דרך ערוץ היוטיוב של החברה, וכעת אנחנו רואים את האחרון עובד דרך משרד התקשורת הסיני ומותיר אחריו מידע על מפרטו המלא כולל תמונות החושפות פעם נוספת את עיצובו. לאחר מספר סרטונים שהצגנו בפעם הקודמת, החברה העלתה סרטון נוסף בו היא ממשיכה להתגאות ביכולות הזום עד פי 20, כשהיא מציגה את המכשיר במלואו בצבעים כחול, ירוק ולבן.


מתוך המידע המגיע ממשרד התקשורת הסיני, אנו לומדים כי בחזיתו של המכשיר נמצא מסך בגודל 6.5 אינץ’, עם פאנל מסוג AMOLED, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2400 על 1080 פיקסלים. המכשיר אינו כולל מגרעת משום סוג שהיא, כך שהמסך המתקבל נטול מהפרעות מכל סוג שהן ומסתיר את מצלמת הסלפי בתוך המסגרת העליונה. אל המכשיר נוכל להיכנס באמצעות סורק טביעות האצבע שמתחת לתצוגה, כשגם מצלמת הסלפי מאפשרת זיהוי פנים סטנדרטי.


מתחת למכסה המנוע מסתתרת מערכת שבבים מסתורית המכילה 8 ליבות בתדר מירבי של 2.2 גיגה-הרץ, כשההשערה היא כי מדובר ב-Snapdragon 730G. יחד איתה נקבל גם 128 או 256 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון, ו-8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה האחראיים על גזרת המולטי-טאסקינג. מערכת ההפעלה המריצה את כל הפעולות מאחורי הקלעים הינה אנדרואיד 9 פאי, כשעליה מתלבש ממשק המשתמש ColorOS.Oppo Reno 2 (תמונה: TENAA)

Oppo Reno 2 (תמונה: TENAA)מערך הצילום המרובע והאחורי מורכב מ-4 חיישני 48, 13, 8 ו-2 מגה פיקסל, כשמפתח הצמצם של חיישן ה-48 מגה פיקסל מסתכם ב-f/1.7 ועל פי Oppo זה תומך במצב Ultra Dark Mode להפקת תמונות מוארות גם בתנאי תאורה קשים. בנוסף לכך, חיישן ה-8 מגה פיקסל מתיר צילום תמונות בזווית רחבה, בעוד שחיישן ה-13 מגה פיקסל הינו חיישן הזום.


את המידע הנ”ל ניתן לראות גם אצל משרד התקשורת הסיני, אך ההרחבה אודות כל חיישן לקוחה מהסרטון שמוצג בראש הכתבה ושבתחתיתו מוצגות אותיות קטנות המפרטות על החיישנים. אורכי המוקד של אלו נע בין 16 ל-83 מ”מ, מה שמעיד על יכולות זום אופטי אמיתיות של עד פי 5.1, כך שכל זום מעל פי 5 הינו זום היברידי המשתמש בחומרה ובתוכנה יחד.


כפי שגילינו בפעם הקודמת, על ה-Oppo Reno 2 תכריז הסינית באירוע שתערוך ב-28 באוגוסט.