מותג הגיימינג הגרמני Roccat מגיע (שוב) לישראלרשת באג משיקה מחדש את סדרת מוצרי הגיימינג של חברת Roccat הגרמנית כיבואנית הרשמית של החברה בישראל, עם ליין מוצרים חדש הכולל זוג מקלדות גיימינג, ארבעה עכברי גיימינג, שלוש אוזניות גיימינג ושלושה משטחי עכבר, כאשר החברה יוצאת במבצע השקה עם הנחות בגובה של עד 25% מהמחיר הרשמי של המוצרים.


בין מוצרי ה-Roccat החדשים נוכל למצוא את עכבר ה-Kone AIMO Remastered, גרסה משודרגת של עכבר ה-Kone החוטי של החברה שמגיע עם חיישן אופטי משופר מסוג ROCCAT Owl-Eye ברזולוציית 16000DPI. העכבר כולל לא פחות מ-12 כפתורים שונים הניתנים לתכנות, כשכפתור ה-Easy-Shift[+] היעודי בעכבר מאפשר לתת תפקיד נוסף לכל כפתור, ליצירת 23 אפשרויות כפתור שונות.


העכבר יגיע עם כפתורי Omron מכניים, כשבדומה למוצרי גיימינג אחרים ניתן יהיה למצוא בו תאורת RGB מובנית בעלת חמישה אזורי תאורה נפרדת בטכנולוגיית AIMO של החברה.


עכבר ה-Kone יהיה זמין למכירה במחיר של 359 ש”ח עם מחיר השקה של 275 ש”ח.בתחום המקלדות נמצא את מקלדת ה-Vulcan 121 AIMO המכנית של Roccat, אשר מגיעה בעיצוב לא שגרתי. החברה משתמשת בכפתורים (keycaps) בעיצוב דק במיוחד, שמשאיר את מנגנון המקשים עצמו גלוי ומספק אפשרות תאורה טובה יותר, עם תאורת RGB נפרדת לכל מקש בטכנולוגיית AIMO של החברה. מקשי המקלדת מיוצרים על ידי החברה ויהיו זמינים ב-2 תצורות: מקשי Titan Switch Tactile (דומים למקשי Cherry חומים) או מקשי Titan Switch Linear (דומים למקשי Cherry אדומים).


מקלדת ה-Vulcan 121 תהיה זמינה במחיר של 669 ש”ח ובמחיר השקה של 505 ש”ח.בנוסף למקלדת ה-Vulcan המכנית, החברה תציע גם את מקלדת ה-Horde AIMO שתגיע עם מקשי ממברנה-מכניים (membranical) המשלבים בין היתרונות של מקשים מכניים ומקשי ממברנה רגילים. בנוסף למקשים הלא שגרתיים, ניתן למצוא במקלדת שורת כפתורי מדיה בחלק העליון, בנוסף לחוגה שתאפשר שליטה על הווליום, DPI ואפשרויות נוספות דרך התוכנה היעודית של המקלדת.


בדומה ל-Vulcan, גם מקלדת ה-Horde תגיע עם תאורת RGB נפרדת לכל מקש בטכנולוגיית ה-AIMO של החברה, כאשר המקלדת תהיה זמינה למכירה במחיר של 449 ש”ח עם מחיר השקה של 399 ש”ח.עכברי הגיימינג של Roccat


בנוסף לעכבר ה-Kone יהיו זמינים בארץ גם 3 עכברי גיימינג מסדרת ה-Kain של החברה.
  • עכבר Kain 100 – עכבר גיימינג חוטי עם חיישן Pro-Optic של 8500DPI, מקשי Omron מכניים ותאורת RGB מובנית בגלגל העכבר, שיהיה זמין במחיר של 239 ש”ח ומחיר השקה של 185 ש”ח.


  • עכבר Kain 120 – עכבר גיימינג חוטי עם חיישן ROCCAT Owl-Eye של 16000DPI, מקשי Omron מכניים ואזור תאורת RGB נוסף בלוגו החברה, שיהיה זמין במחיר של 299 ש”ח ומחיר השקה של 229 ש”ח.


  • עכבר Kain 200 – גרסה אלחוטית של ה-Kain 120 עם סוללה מובנית המספיקה לעד 50 שעות משחק, שתהיה זמינה במחיר של 449 ש”ח ומחיר השקה של 339 ש”ח.סדרת עכברי ה-Kain (מקור Roccat)משטחי עכבר


יחד עם עכברי הגיימינג השונים נוכל למצוא גם את משטחי העכבר היעודיים של החברה שנועדו לאפשר שימוש נוח וטוב יותר בעכבר במשחקי מחשב:
  • משטח Kanga מיני – בגודל של 21×26.5 ס”מ, שיהיה זמין במחיר של 35 ש”ח ומחיר השקה של 29 ש”ח.


  • משטח Kanga – בגודל של 27×32 ס”מ, שיהיה זמין במחיר של 40 ש”ח ומחיר השקה של 35 ש”ח.


  • משטח Sense AIMO – בגודל של 25×35 ס”מ שמגיע עם תאורת RGB מובנת בעלת 2 אזורי תאורה, ויהיה זמין במחיר של 179 ש”ח ומחיר השקה של 139 ש”ח.משטח עכבר Sense AIMO (מקור Roccat)
אוזניות הגיימינג של Roccat


לבסוף, בעבור משתמשים שאינם מעוניינים להפריע לסובבים אותם, החברה תציע 3 דגמי אוזניות גיימינג:
  • אוזניות Noz – אוזניות סטריאו במשקל נמוך של 210 גרם המשתמשות בדרייברי 50 מ”מ, שיהיו זמינות במחיר של 245 ש”ח עם מחיר השקה של 199 ש”ח.


  • אוזניות Renga Boost – אוזניות סטריאו בעלות שמע באיכות גבוהה ומבנה נוח לשימוש ממושך, המגיעות במחיר של 249 ש”ח עם מחיר השקה של 189 ש”ח.


  • אוזניות Khan – אוזניות 7.1 המגיעות עם כרטיס קול מובנה ותאורת RGB בטכנולוגיית ה-AIMO של החברה, שיהיו זמינות במחיר של 495 ש”ח עם מחיר השקה של 375 ש”ח.