לשיאומי יש מסכי מחשב חדשים במחירים אטרקטיביים

לשיאומי יש מסכי מחשב חדשים במחירים אטרקטיביים


למרות שקשה למצוא מוצר אותו שיאומי (Xiaomi) לא משווקת כיום תחת המותג שלה, החברה מצליחה לחדש ולהיכנס לתחום חדש על ידי הצגת צמד מסכי מחשב חדשים, ה-Mi Surface Display, מסך קעור בגודל 34 אינץ’ המיועד לשחקני מחשב ומסך ה-Mi Display השטוח בגודל 23.8 אינץ’ המיועד לשימושים רגילים.


בעוד ששיאומי מחזיקה כבר שנים בקו הטלוויזיות החכמות Mi Tv, החברה בחרה שלא להיכנס עד עכשיו לתחום מסכי המחשב, אף שיש לה ניסיון לא מועט בתחום המחשוב והגיימינג עם מוצרים דוגמת סדרת ניידי ה-Xiaomi Mi Gaming וסלולר הגיימינג Black Shark 2 Pro, זאת בנוסף לאביזרים דוגמת מקלדות, עכברים ואוזניות גיימינג.


מסך ה-Mi Surface Display הקעור מיועד לשחקני מחשב ומגיע בגודל 34 אינץ’ עם קעירות של 1500R ורזולוציית WQHD של 3440×1440. בנוסף, המסך יגיע עם תדר רענון גבוה של 144Hz ותמיכה בטכנולוגיית ה-FreeSync של AMD.מסך Mi Surface Display (מקור שיאומי)בנוסף למסך ה-Mi Surface Display שמיועד לשחקני מחשב, החברה לא שוכחת את המשתמשים הרגילים ומציעה להם את מסך ה-Mi Display שמגיע בגודל צנוע יותר של 23.8 אינץ’ ורזולוציית 1080p.


שני המסכים יגיעו עם עיצוב מינימליסטי ומודרני כשבמסך ה-Mi Display שיאומי אף מעבירה את חיבורי הכניסה והחשמל מהמיקום הרגיל בגב המסך למעמד המסך עצמו על מנת לאפשר סידור כבלים נקי יותר.מסך Mi Display (מקור שיאומי)שני מסכי המחשב החדשים יהיו זמינים למכירה בסין החל מה-21.10, כאשר מסך ה-Mi Surface Display יעלה 2499 יואן (כ~1250 ש”ח) ומסך ה-Mi Display יעלה 699 יואן (כ~350 ש”ח).


אם ניקח את קו טלוויזיות ה-Mi TV כדוגמה, ניתן להניח בקלות כי צמד מסכי המחשב החדשים הם רק יריית הפתיחה של שיאומי אל תחום מסכי המחשב וכי נוכל לצפות לדגמים נוספים בהמשך הדרך.