טיזר מתוך עונה 4 של ריק ומורטי מציג את טייקה וואיטיטי כחיזר

טיזר מתוך עונה 4 של ריק ומורטי מציג את טייקה וואיטיטי כחיזר

ריק ומורטי, עונה 4 (תמונה: Adult Swim)


יותר משנתיים חלפו מאז נראתה לאחרונה על מסכי הטלוויזיה וכעת צפויה סדרת האנימציה המוטרפת “ריק ומורטי” לחזור לעונתה הרביעית. אחרי שכבר למדנו מפיהם של ריק ומורטי על עונה 4 בטיזר קודם, ב-Adult Swim מנצלים את הרעש והצלצולים של כנס קומיק-קון סן דייגו כדי ליצור קצת רעש וצלצולים משלהם עם טיזר חדש המציג קטע מתוך העונה החדשה.


ריק נעלם מהטיזר באופן מעט מאכזב, אך מורטי ואביו מנצלים את ההזדמנות כדי להראות שגם אבא ובן יכולים לשתף פעולה מול חיזר “מסוכן”. הטיזר מציג את השניים עומדים מול החיזר ודורשים ממנו להסיר אפליקציה מסוימת מהאינטרנט, בעוד החיזר מנסה לברוח אל ספינת האם שלו ופונה לדרכים טכנולוגיות לא מתוחכות מידי כדי לעשות זאת, כשהוא מנצל את קלות הדעת של מורטי וג’רי עם אפליקציה שעושה ביפים כדי לנסות להימלט.


את החיזר, אגב, מדבב לא אחר מאשר טייקה וואיטיטי, במאי הסרט “תו’ר: ראגנארוק“, שלאחרונה לקח על עצמו גם את אחד מהפרוייקטים הבאים של מארוול – ת’ור 4. פרט לוואיטיטי יגיעו כוכבים אורחים נוספים לפרקי הסדרה, בהם פול ג’יאמטי מ”מיליארדים”, סם ניל מסרטי “פארק היורה” וקת’לין טרנר.“ריק ומורטי” מספרת על ההרפתקאות של ריק סנצ’ז, מדען ניהיליסט והישות הכי מבריקה בכל היקומים ככל הנראה, והנכד שלו מורטי – ילד מתבגר טיפוסי לחלוטין. בשביל גחמותיו האישיות והמטרידות, ריק מושך את מורטי ולעתים קרובות את כל המשפחה למצבים קשים, מסוכנים ומטרידים. הסדרה מאופיינת בחוש הומור שנון ועוקצני, ובהרבה מסרים כבדים מאוד שמסתתרים מתחת להומור חסר הגבולות שלה. יוצרי הסדרה הם דן הרמון, יוצר “קומיוניטי”, וג’סטין רוילנד, שחקן קול מנוסה שמדובב גם חלק ניכר מהדמויות בסדרה, כולל את ריק ומורטי עצמם.


עונה 4 של ריק ומורטי צפויה להגיע לטלוויזיה בספטמבר 2019 עם 10 פרקים חדשים וככל הנראה תעשה דרכה אלינו בישראל דרך שירות הצפייה של נטפליקס, דרכו זמינות בשלב הנוכחי כל העונות הקודמות. הרמון ורוילנד, שנכחו בכנס קומיק-קון סן דייגו, לא חשפו דבר על העונה החדשה, פרט לטיזר הנוכחי, כאשר גם תאריך מדויק לתחילת שידור הפרקים לא נמסר בשלב זה.