טטיאנה מסלני לוהקה לתפקיד שי-האלק בסדרה חדשה של דיסני ומארוול


טטיאנה מסלני מתוך "אורפן בלאק" (תמונה: BBC America)


מספר סדרות של מארוול הוכרזו על ידי דיסני פלוס בשנה שעברה, וכעת אנו סוף סוף מקבלים סנונית ראשונה לגבי אחת מהן. הסדרה "שי-האלק" (She Hulk) ליהקה את השחקנית טטיאנה מסלני לתפקיד הראשי.


מסלני מוכרת לנו ככוכבת סדרת המד"ב "אורפן בלאק" (Orphan Black) בה שיחקה לא פחות מ-11 דמויות שונות לאורך 5 העונות, כולל את חמשת הדמויות הראשיות – שכפולים שונים של אותה האשה. מסלני אף זכתה בפרס האמי על עבודתה בסדרה.


בסדרה הצפויה מסלני תגלם את דמותה של ג'ניפר וולטרס, עורכת דין ובת דודתו של ההאלק המקורי, ברוס באנר. וולטרס ירשה את כוחות ההאלק אחרי שבאנר העניק לה תרומה מדמו בעקבות תאונה שעברה. מאחר ומדובר בתרומת דם בלבד, וולטרס מקבלת את כוחותיו של האלק בצורה עדינה יותר, ואינה חווה את פיצול האישיות שהוא חווה בטרנספורמציה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בגרסתה הירוקה, וולטרס אמנם חזקה יותר וירוקה יותר, אך עדיין שומרת על אישיותה ושולטת ברגשותיה. עם זאת, ייתכן והבחירה דווקא במסלני לתפקיד מרמזת שאולי כן נראה יותר שוני בין הדמויות של שי-האלק וג'ניפר – בכל זאת מדובר בשחקנית שמאומנת היטב בלשחק גרסאות שונות של אותה הדמות.


לאחר שהתפרסמו חדשות הליהוק של מסלני, ההאלק הקולנועי מסרטי "הנוקמים", מארק ראפלו, צייץ למסלני ברכת "ברוכה הבאה למשפחה", ובכך אישר שאכן תגלם את בת דודתו הבידיונית.
 


את הסדרה תכתוב התסריטאית ג'סיקה גאו, שכתבה בסדרות כמו "סילקון ואלי" ו"תאגיד" (Corporate), אך כנראה מוכרת לרבים בעיקר מעבודתה בסדרה "ריק ומורטי", בה כתבה את הפרק המפורסם "פיקל ריק" בו ריק הופך את עצמו למלפפון חמוץ כדי להתחמק מטיפול פסיכולוגי עם משפחתו.


את שי-האלק תביים קאט קוירו, במאית טלוויזיה ותיקה שביימה פרקים בסדרות כמו "פילדלפיה זורחת", "משפחה מודרנית", "חסרי בושה", "מוצרט בג׳ונגל" ו-ברוקלין 99".