טום הולנד ורוברט פטינסון מככבים בטריילר ל"תמיד השטן" – מותחן חדש של נטפליקס


טום הולנד מתוך "תמיד השטן" (צילום: Glen Wilson, תמונה באדיבות Netflix)


נטפליקס שחררה את הטריילר למותחן פסיכולוגי עטור הכוכבים, "תמיד השטן" (The Devil All The Time) – ובו טום הולנד, הספיידרמן החביב עלינו, חושף צד מטריד שיגרום לנו להסתכל פעמיים על איש העכביש בפעם הבאה.


הסרט מתרחש בעיר קטנה באוהיו ובה מספר דמויות מרושעות ביניהן כומר חוטא (רוברט פטינסון, "דמדומים"), שריף מושחת (סבסטיאן סטאן, חייל החורף בסרטי "הנוקמים") וזוג בעל סוד מסתורי (ג'ייסון קלארק, "האדם הראשון" וריילי קיאו, "מקס הזועם"), אשר כולן מתאגדות סביב ארווין ראסל (הולנד), נער נוצרי תמים המתפתה לעבר הצד השטני שבו.


בטריילר, ארווין מקבל ליום ההולדת שלו אקדח שהיה שייך לאביו המת. האירוע פותח את הדלת לפלאשבקים לעברו של ארווין, שאיבד את אביו ואמו לאירועים טראגיים בגיל צעיר. כיום נאלץ ארווין להילחם על האיום השטני על משפחתו. הסרט חוקר את ההידרדרות המוסרית בין מלחמת העולם השניה למלחמת ויאטנם, כאשר העיירה הנידחת נוקמסטיף משמשת כזירת מאבק בין הצדק לבין הריקבון המוסרי.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הסרט ביים אנטוניו קמפוס (Antonio Campos) על פי ספרו זוכה הפרסים של דונלד ריי פולוק (Donald Ray Pollock). השחקנים טום הולנד ורוברט פטינסון חוזרים לשתף פעולה אחרי ששיחקו יחד בסרט "Z העיר האבודה" ב-2016.


מלבדם, מככבים בסרט גם ביל סקארסגארד, שגילם את הליצן הרצחני בשני סרטי "זה" (It), מיה וסיקובסקה ("אליס בארץ הפלאות") ואלייזה סקנלן ("נשים קטנות").


"תמיד השטן", שכבר החלו שמועות כי יבלוט בטקס האוסקר השנה, ישוחרר בנטפליקס ב-16 בספטמבר.