חברת Huami מכריזה שעוני ה-Amazfit Bip U Pro ו-Amazfit Bip Uיצרנית השעונים החכמים הואמי (Huami), המוכרת בזכות מותג ה-Amazfit, הכריזה על Amazfit Bip U ו-Amazfit Bip U Pro, צמד שעונים חכמים חדשים בסדרת ה-Bip של החברה, המגיעים בעיצוב מרובע עם מסך 1.43 אינץ', יכולת מעקב אחר למעלה מ-60 סוגי פעילות וזמן סוללה של עד 9 ימים.


צמד שעוני ה-BIP U החדשים של הואמי נכנסים בין דגמי ה-BIP S ו-Amazfit GTS אותם סקרנו בגאדג'טי, כדגם נוסף בסדרת שעוני ה-Amazfit BIP המרובעים של החברה. שני הדגמים מגיעים עם מסך TFT-LCD גדול של 1.43 אינץ' ברזולוציית 320×302, כאשר גרסת ה-U Pro מגיעה עם רכיב GPS ומצפן מובנים למעקב אחר פעילות ספורט ובמיקרופון המרמז על יכולת הפעלה קולית, על אף שהחברה לא פירטה יכולת כזו בהכרזה.


מלבד זאת, דגמי ה-Bip U ו-Bip U Pro זהים ומגיעים במשקל של 31 גרם עם רצועת השעון, כאשר הם תומכים במעקב אחרי למעלה מ-60 סוגי פעילויות ספורט שונות ומציעים עמידות למים בתקן 5ATM (עד 50 מטר). צמד השעונים מצוייד בחיישן ה-BioTracker 2 PPG למדידת דופק, התומך גם במדידת רווית החמצן בדם (SpO2) של הואמי OxygenBeats, עם יכולת ניטור השינה SomnusCare של החברה ומדידת פעילות המשתמש PAI (ר"ת Personal Activity Intelligence) המוכרת משעוני ה-Amazfit השונים. שני הדגמים יציעו עד 9 ימי שימוש עם סוללת ה-230mAh המובנית, זמן סוללה ארוך למדי ביחס לשעונים חכמים רגילים, אך נמוך יחסית לדגמים הקודמים בסדרה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון Amazfit Bip U (מקור הואמי)שעון ה-Amazfit Bip U זמין למכירה בהודו במחיר של 5999 רופי (כ~276 ש"ח או כ~81.7 דולר), עם מחיר השקה של 3499 רופי (כ~161 ש"ח או כ~47.6 דולר). לא נמסר מחיר לדגם ה-Amazfit Bip U Pro.


צמד שעוני ה-Bip U החדשים משנים מעט את מבנה השמות של החברה, ובעוד שבעבר דגמי הבסיס הגיעו עם GPS מובנה ודגמי ה-Lite ללא GPS, הפעם דגם הבסיס מוותר על ה-GPS שמגיע בגרסת ה-Pro שלא הייתה קיימת קודם לכן. עם זאת, בהסתמך על הפופולריות של דגמי ה-Bip הקודמים, אין ספק כי הדגמים החדשים עומדים להפוך ללהיט לאור מחירם הנמוך, ולמרות הירידה ל-9 ימי סוללה.