חברת Devolver משיקה את משחק "הכנס המבוטל" Devolverland Expo בחינםחברת Devolver Digital, המפיצה של כמה מהמשחקים המוכרים ביותר בתעשיית המשחקים, משיקה משחק חדש מגוף ראשון בשם Devolverland Expo. לאור הביטול של כנסי המשחקים בשל נגיף הקורונה, החברה החליטה לשווק את המשחקים שלה באמצעות המשחק החינמי, בו אנו מתגנבים למתחם כנס גיימינג שבוטל ועלינו למצוא טריילרים וחומרים שיווקיים אחרים של החברה.


אחד אחרי השני בוטלו אירועי הגיימינג הגדולים של השנה, כמו כנס E3 המפורסם בלוס אנג'לס, כנס GDC ו-Gamescom. חלק מהאירועים עברו למתכונת מקוונת כזו או אחרת, אך חברות המשחקים נותרו ללא במה פיזית להצגת המכשירים והמשחקים שצפויים לנו. מיקרוסופט וסוני עברו לשידורים בהזרמה באינטרנט, וכך למשל נחשפה ה-PlayStation 5 במהלך שידור מקוון של סוני.


מפתחי המשחקים הרגישו גם הם את הוואקום שנוצר בעקבות ביטול הכנסים השונים. בעוד שראינו כמה טריילרים למשחקים בשידורים של סוני ומיקרוסופט, ומפתחי משחקים אחרים שחררו טריילרים באופן עצמאי, Devolver החליטה לשדרג מעט את החוויה ואולי לספק מעין פיצוי על ביטול הכנסים ותערוכות הגיימינג הגדולות של השנה. החברה השיקה כעת את Devolverland Expo, משחק חינמי מגוף ראשון, בו החברה יצרה חלל חליפי שניתן לסייר בו במקום כנס בעולם האמיתי.


במשחק אנו מגיעים למתחם של אחד הכנסים שבוטלו, שם ניתן להסתובב בין ביתני המשחקים השונים כמו Shadow Warrior 3 ו-Weird West, להתרשם מהסחורה בדוכנים ואפילו למצוא סודות חבויים. Devolverland Expo מוגדר כ"סימולטור שיווק", ואכן יש בו מגוון של חומרים שיווקיים, אך הוא עדיין משחק פעולה מגוף ראשון בו תצטרכו לירות במגוון יריבים. המשחק אפילו כולל Steam Achievements שתוכלו לפתוח. אמנם לא מדובר בדיוק בחווית כנס אותנטית, אך זה כנראה הכי קרוב שנגיע לשיטוט בכנס גיימינג כלשהו בעתיד הנראה לעין.


ניתן להוריד את המשחק ללא תשלום מ-Steam.