חברת Bandai Namco מכריזה על משחק תפקידים חדש בשם Blue Protocol

חברת Bandai Namco מכריזה על משחק תפקידים חדש בשם Blue Protocol


ענקית הגיימינג בנדאי-נמקו (Bandai Namco Entertainment) הכריזה על משחק תפקידים חדש ששמו Blue Protocol. לפי הידוע לנו כעת, Blue Protocol יהיה כותר פעולה מרובה משתתפים. כפי שניתן לראות בתמונה הבודדת שפורסמה אודות המשחק, Blue Protocol יתהדר בגרפיקה מצוירת בסגנון אנימה, אשר לפי ההכרזה תשולב במשחק עצמו ולא רק בחומרים הפרסומיים. לא נמסר עדיין חלון השקה משוער, אולם פרטים נוספים צפויים להגיע בקרוב.


סיפור המשחק, כך נמסר בהכרזה, יתמקד במאבק מול אויבים חזקים, בעולם פנטזיה שנמצא על סף תבוסה. “זה הזמן להתאחד“, נרשם בהכרזה. “הצטרפו לחברים ולזרים, והביסו אויבים חזקים מכם. צאו למסע במרחב ובזמן כדי לשנות את העתיד של המאבק הזה“, נכתב. ייתכן כי מילים אלו רומזות על עלילה הקשורה במסע בזמן, באופן זה או אחר. המשחק מיועד למחשב האישי, ולא ברור, נכון לעת זו, אם המשחק יגיע גם לקונסולות.


בנדאי-נמקו יצרה צוות חדש בחברה המפתח את המשחק. הצוות מורכב ממפתחים שהגיעו משלוחות שונות של החברה כמו Bandai Namco Online ו-Bandai Namco Studios, וביניהם מפתחים שעבדו על משחקי תפקידים בסדרת Tales, מפתחים שעבדו על משחק המכות Tekken, סדרת משחקי הקרבות האוויריים Ace Combat, ומשחקים רבים אחרים. הצוות המגוון והמנוסה ישתמש במנוע Unreal Engine 4 של חברת Epic Games.