וואטסאפ מוסיפה כלי ליצירת סטיקרים ישירות מוואטסאפ ווב


וואטסאפ משדרגת את חווית השימוש ב-WhatsApp Web, גרסת הרשת המקוונת של שירות ההודעות הפופולרי, עם הוספת אפשרות ליצירת סטיקרים ישירות מהמחשב האישי, פיצ’ר שיהפוך להיות זמין בהמשך גם בגרסת המחשב של וואטסאפ.


משתמשים בתוכנות מסרים כבר אינם מסתפקים כיום בהודעות טקסט רגילות או משלוח קבצי מדיה בלבד, כאשר רובנו מוצאים את עצמנו משתמשים לא פעם באמוג’י שונים. אמוג’י הם לא האפשרות היחידה להביע רעיון בקצרה, כאשר אחת התוספות הפופלריות בשנים האחרונות היא האפשרות לשלוח סטיקרים או מדבקות אותם יוצר או מוריד המשתמש.


מעכשיו, משתמשי ממשק הרשת של וואטסאפ יכולים ליצור בעצמם סטיקרים ישירות מהדפדפן במקום להשתמש בתוכנות צד ג’. הממשק של וואטסאפ מאפשר עריכה בסיסית לסטיקרים עם הוספת טקסט, אמוג’י או סטיקרים אחרים הנמצאים ברשות המשתמשים, אך יש בעיה אחת – התמיכה בעברית אינה תקינה לגמרי, כך שהמשפט “עברית לא תקינה בסטיקר” הופך ל-“בסטיקר תקינה לאעברית”, כפי שתוכלו לראות בתמונה המצורפת מטה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


כלי יצירת הסטיקרים של וואטספ לא תומך כראוי בעברית)

השימוש בכלי יצירת הסטקרים המובנה החדש פשוט וקל:  1. פתחו צ’אט פרטי או קבוצתי.

  2. לחצו על כפתור “הוספת קובץ” (סימן אטב הנייר).

  3. בחרו באפשרות ה”מדבקה” ובחרו תמונה בה אתם רוצים להשתמש.

  4. השתמשו בעורך המובנה להוספת טקסט/אמוג’י/סטיקרים ועריכה נוספת.

  5. שלחו את הסטיקר שיצרתם למשתמש או לקבוצה שרציתם.


כלי יצירת הסטיקרים של וואטסאפ זמין כבר עכשיו למשתמשי WhatsApp Web, כאשר הוא צפוי להגיע בהמשך גם לגרסת המחשב של וואטסאפ.


הכלי החדש של וואטסאפ מאפשר לכל משתמש ליצור בצורה די פשוטה סטיקר ישירות מממשק הרשת של השירות, וללא הצורך להשתמש בתוכנות חיצוניות או להוריד חבילות סטיקרים שיצרו משתמשים אחרים, דבר שצפוי להקל ולהגדיל את השימוש בהם.


The post וואטסאפ מוסיפה כלי ליצירת סטיקרים ישירות מוואטסאפ ווב first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.