המשחק The Wolf Among Us 2 הוכרז מחדש

המשחק The Wolf Among Us 2 הוכרז מחדש


לאחר שנחשב למבוטל, המשחק The Wolf Among Us 2 למעשה חי ובועט, ויגיע אלינו למרות הכל. במהלך טקס פרסי המשחקים (The Game Awards) נחשף טריילר חדש למשחק, בו ניתן לראות את הגיבור Bigby Wolf (מעין קיצור של Big Bad Wolf), כאשר דמות נוספת שלא נחשפה עדיין מבקשת ממנו עזרה. לא נמסר מתי המשחק צפוי להגיע, ולאילו פלטפורמות, אך סביר להניח כי פרטים נוספים יגיעו בקרוב.


מדובר בהכרזה מפתיעה שכן לאחר התמוטטות חברת Telltale, שפיתחה את The Wolf Among Us, עתיד הסדרה היה לוט בערפל. בשנה שעברה החברה פיטרה את מרבית עובדיה ונותרה עם צוות שלד בלבד. מפוטרי החברה הקימו סטודיו חדש בשם AdHoc, בעוד ש-Telltale נרכשה על ידי חברה אחרת בשם LCG Entertainment, ונראה כי נסתם הגולל על The Wolf Among Us.


כעת מתברר כי הצוות של AdHoc עובד על המשחק החדש עבור חברת LCG Entertainment שעדיין משתמשת במותג Telltale. בעוד שברקע מתרחש משחק כסאות ארגוני, השחקנים עדיין יקבלו את The Wolf Among Us 2 של Telltale. עוד צוין כי שחקני הקול של ביגבי ושל שלגיה, אדם הרינגטון (Adam Harrington) וארין איבט (Erin Yvette) יחזרו לגלם את הדמויות.


ג’יימי אוטילי (Jamie Ottilie), המנכ”ל של LCG Entertainment, מסר:


The Wolf Among Us הוא אחד הכותרים הפופולאריים ביותר בקטלוג של Telltale, כך שאנו מתרגשים להכריז שהפיתוח של The Wolf Among Us 2 התחיל מחדש, ואנו מבטיחים לכל מעריצי הסדרה שהוא בידיים טובות. שיתוף הפעולה עם AdHoc יאפשר לנו לעבוד עם רבים מאלו שפיתחו והגו את הסדרה הראשונה, בזמן שאנו מפתחים את Telltale מבחינה אסטרטגית.