המכשיר המתקפל Motorola RAZR ייחשף ב-13 בנובמבר

המכשיר המתקפל Motorola RAZR ייחשף ב-13 בנובמבר

הזמנה לאירוע מוטורולה


מכשירים מתקפלים הם טרנד חדש יחסית בעולם הסמארטפונים, אך אחד מהמכשירים המתקפלים האיקונים הוצג על ידי מוטורולה עוד בשנות ה-2000 המוקדמות. ה-Motorola RAZR בעל המבנה המתקפל, שנודע כ-Flip Phone בעברו, עומד לשוב אל השוק בגרסת 2019 וכעת נראה כי יש גם תאריך רשמי לחשיפתו, כאשר הזמנות לאירוע קרוב של מוטורולה ב-13 בנובמבר שעשו דרכן לאתר CNET מעידות על ההכרזה על ה-RAZR החדש בעל המסך המתקפל.


הזמנה לאירוע מוטורולה


על פי מידע שנחשף עד כה בהקשר למכשיר נוכל להסיק על כמה תכונות חדשות שיגיעו עם ה-RAZR החדש לשנת 2019, ביניהן שימוש במסך המשני של המכשיר, הנמצא בחלקו החיצוני, כמשטח מגע בזמן קריאת דפים בשימוש בדפדפן או לכידת תמונה והחלקה מעלה על המסך לצורך ביצוע זום אל תוך התמונה.


המסך המשני של ה-RAZR צפוי שיהיה כלי נלווה בלבד ולא נוכל לעשות בו שימוש מלא דרך מערכת ההפעלה, כך שבמידה ותרצו לגשת לשלל האפשרויות של המכשיר יהיה עליכם לפתוח אותו לשם גישה למסך הראשי. את המסך המשני ככל הנראה תנצל מוטורולה להצגה של קיצורי דרך לתכונות מוגדרות מראש.


כשהמכשיר פתוח, המסך המתקפל שלו צפוי להגיע בגודל של 6.2 אינץ’, עם פאנל OLED מתקפל, כאשר בצד המפרט הטכני שלו אנו עשויים למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 710 של קוואלקום לצד זיכרון עבודה (RAM) בנפחים של 4 או 6 גיגה-בייט, נפח אחסון של 64 או 128 גיגה-בייט וסוללת 2,730mAh.


מחירו של המכשיר לא צפוי להיות נמוך ומוערך כי זה יעמוד על כ-1,500 דולר, אם כי מוטורולה עשויה עוד להפתיע אותנו בצד המחיר במועד ההכרזה.