הכירו את כס הגיימרים שנראה כמו עקרב ועולה 3300 דולרחברת Cluvens הציגה את ה-Cluvens IW-SK zero-gravity esports gaming chair and workstation או Cluvens Scorpion Computer Cockpit, עמדת גיימינג לא שגרתית שאפשר לקרוא לה בקלות "כס העקרב" בזכות העיצוב הלא שגרתי דמוי עקרב שלה. העמדה מגיעה במשקל כבד של 120 ק"ג ומשלבת מנועים מובנים לתזוזה של זרוע המסך והכיסא עצמו.


במיוחד בעבור שחקני המחשב שיש להם הכל, קיימות מגוון "תחנות גיימינג" לא שגרתיות דוגמת מיטת הגיימינג של Bauhütte או כס הגיימינג Predator Thronos Air של Acer, אליהם מצטרפת כעת Cluvens עם כס ה-Cluvens IW-SK, המזכיר חלקית את ה-Thronos בזכות זרוע המסך הממונעת המסוגלת להחזיק 3 מסכי 27 אינץ' קעורים או מסך 49 אינץ' אולטרה רחב.


מושב ה"עקרב" עצום המימדים עשוי פלדה שחורה במשקל של 120 ק"ג עם  אורך של 165 ס"מ,  רוחב של 108 ס"מ ובגובה שלא לא פחות מ-208 ס"מ, רחוק מלהיות עמדת הגיימינג הקטנה והקלה ביותר בשוק. בנוסף ל"זנב העקרב" הממונע המחזיק את שלושת המסכים, הכיסא כולו מגיע עם מנועים מובנים המאפשרים לו לעבור ממצב ישיבה למצב שכיבה ואף להזיז את זרועות הכיסא ולשנות את מרחק המסכים למשתמש לשימוש נוח יותר.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עמדת ה-Cluvens Scorpion Computer Cockpit זמינה לרכישה באתר הרשמי של החברה במחיר של 3299 דולר, אך ניתן למצוא אותה גם באתר AliBaba הסיני במחיר של 1999 דולר.


בתור משתמש שמחפש שולחן עבודה חדש ובמקרה גם נולד במזל עקרב, ה-Cluvens IW-SK יכול להיראות כפתרון מעניין למדי, למרות שעם הגודל העצום שלו הוא זקוק לחדר נפרד לשימוש בו. בזמן שמרבית שחקני המחשב יהנו ממראה RGB, ה-Cluvens IW-SK פשוט מגיע כ"מפלצת" עקרב לחדר לקבלת מראה לא שגרתי ומיוחד בלשון המעטה.