הייסנס משיקה פעילות מובייל בישראל עם הדרכה אישית לכל רוכש

הייסנס משיקה פעילות מובייל בישראל עם הדרכה אישית לכל רוכש

Hisense Infinity H11 (תמונה: הייסנס)


חברת האלקטרוניקה הייסנס (Hisense) משיקה לראשונה בישראל את הטלפונים החכמים שלה, כאשר את ההשקה יתפחו מכשירי Infinity H11 ו-Infinity H12. הדגם המשודרג מהשניים מביא לנו מערך צילום כפול הממוקם בחלקו האחורי, עיצוב סטנדרטי לשנת 2019 ומפרט שמכוון היישר אל השוק הנמוך.


לצד ההשקה מוסיפה נציגת הייסנס בישראל והיבואנית הרשמית, אקזיט אלקטרוניקס, שירות תמיכה חדש שיאפשר לקבוע עם אחד מאנשי ה-Dream Team של הייסנס בישראל הדרכה מלאה על המכשיר, מה שילווה בהגעת מדריך יחד עם המכשיר שידריך אתכם כיצד להשתמש בו. במידה והחלטתם שאתם לא מרוצים, החברה מתירה התנסות והחזרה עד 14 יום מיום הרכישה, כך שתוכלו להתחרט במהלך תקופת ההתנסות.


Infinity H11


הדגם הזול באופן יחסי מבין השניים הינו ה-Infinity H11, כשזה מציע מסך בגודל 5.99 אינץ’, עם פאנל מסוג IPS LCD, ברזולוציית +HD ובפריסה של 1500 על 720 פיקסלים. עם הדגם הזה הייסנס בחרה שלא לזרום עם העיצוב הכולל מגרעת בחלקה העליון של התצוגה, כך שהשוליים שווים וסימטריים בחלקו העליון והתחתון של המכשיר. את המכשיר עוטפת הייסנס במבנה זכוכית מלא, כך שהיופי המגיע עם מבנה זכוכית נמצא גם כאן.Hisense Infinity H11 (תמונה: הייסנס)

Hisense Infinity H11 (תמונה: הייסנס)גזרת הביצועים מונעת על ידי מערכת השבבים Snapdragon 430, המיוצרת בתהליך 28 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות חסכוניות מסוג Cortex-A53 הרצות בתדר מירבי של 1.4 גיגה-הרץ. לצידה של המערכת הזו נמצא רכיב זיכרון עבודה על סך 3 גיגה-בייט, כשנפח האחסון מסתכם ב-32 גיגה-בייט בלבד אך ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 128 גיגה-בייט נוספים. מערכת ההפעלה המנהלת את הפעולות מאחורי הקלעים הינה אנדרואיד 7 נוגט, כך שאנחנו מקווים שהמכשיר יקבל את העדכונים האחרונים במהרה.


מערך הצילום האחורי כולל חיישן ראשי בודד ברזולוציית 12 מגה פיקסל, המצלם דרך מפתח צמצם של f/1.8 ותומך בזיהוי סצנות. בקדמת המכשיר ישנה מצלמת סלפי ברזולוציית 16 מגה פיקסל, וזו מצלמת דרך מפתח צמצם שאינו ידוע. את המערך כולו מתדלקת סוללה בקיבולת 3400 מיליאמפר/שעה, וזו נטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C בזרם של 2 אמפר. את המכשיר ניתן לפתוח באמצעות סורק טביעות האצבע שבגב המכשיר, כשזה מכיל במסגרתו העליונה את שקע האוזניות אותו אנחנו רואים לעתים נדירות לאחרונה.


Infinity H12


דגם ה-Infinity H12 מציג עליית מחיר מאחיו הקטן, אך עם זאת, הוא מביא עמו עיצוב מעט יותר מודרני, כשהוא כולל מגרעת בחלקו העליון ושוליים מעט יותר קטנים. גודל המסך מתפרס על 6.19 אינץ’, כשהפאנל הנמצא מאחורי הקלעים מגיע מסוג IPS LCD והרזולוציה עומדת על +HD בפריסה של 1500 על 720 פיקסלים. גם את הדגם הזה עוטפת הייסנס בזכוכית בחלקו האחורי והקדמי, כך שכל תכונותיה ישפיעו גם כאן.


מתחת למכסה המנוע פועמת מערכת השבבים Snapdragon 450, המיוצרת בתהליך 14 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות חסכוניות מסוג Cortex-A53 בתדר מירבי של 1.8 גיגה-הרץ. גזרת המולטי-טאסקינג מתבססת על 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, יחד עם 32 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 128 גיגה-בייט נוספים. מערכת ההפעלה בדגם זה קיבלה עדכון קל לאנדרואיד 8 אוראו, אך עדיין נמצאת מאחור כשאנדרואיד 9 פאי כבר זמינה למכשירים אחרים בשוק.Hisense Infinity H12 (תמונה: הייסנס)

Hisense Infinity H12 (תמונה: הייסנס)חטיבת הצילום של המכשיר מציעה זוג חיישני 12 ו-5 מגה פיקסל הממוקמים בחלקו האחורי של הסמארטפון, כשמפתח הצמצם של חיישן ה-12 מגה פיקסל עומד על f/1.8 ומפתח הצמצם של חיישן ה-5 מגה פיקסל אינו מוזכר. תפקידו של החיישן הראשי מובן מאליו, אך הייסנס אינה מציינת מה תפקידו של חיישן ה-5 מגה פיקסל, כך שלנו נותר לשער שזה הוא חיישן עומק לתמונות פורטרייט. חובבי הסלפי ייהנו מחיישן 16 מגה פיקסל הנמצא בחזית, זאת בדומה לדגם ה-H11 אך בתוספת מבזק לד קדמי.


צילום הווידאו דרך ה-Infinity H12 וה-Infinity H12 לא יעבור את רזולוציית ה-Full HD, וקצב הפריימים במהלך ההסרטה יסתכם ב-30 פריימים לשנייה. עקב כך, במידה ותכננתם לצלם סרטוני 4K עם המכשיר או סרטוני Full HD ב-60 פריימים לשנייה, תיאלצו לחפש אלטרנטיבה אחרת. על כל התזמורת המוזכרת לעיל מנצחת סוללה בקיבולת 3500 מיליאמפר/שעה, וזו נטענת דרך מחבר USB Type-C בזרם של 2 אמפר.


זמינות ומחירים  • את ה-Infinity H11 ניתן למצוא בצבע שחור בלבד, כשמחירו עומד על 1490 שקלים.

  • דגם ה-Infinity H12 מוצע גם הוא לרכישה בצבע השחור, כשמחירו מסתכם ב-1890 שקלים.


זוג המכשירים ניתנים לרכישה כבר ברגעים אלו דרך אתר החברה.