היוצר של PUBG מכריז על משחק חדש ומסתורי בשם Prologue

היוצר של PUBG מכריז על משחק חדש ומסתורי בשם Prologue


במהלך טקס פרסי המשחקים הוצג טיזר למשחק חדש בשם Prologue. המשחק מגיע מאת סטודיו חדש בשם Playerunknown Productions, אותו מוביל יוצר המשחק PUBG ברנדן גרין (Brendan Greene) באמסטרדם. לפי הודעה שנמסרה לעיתונות, לא מדובר במשחק הנרטיבי המתוכנן בעולם של PUBG, אותו מפתח סטודיו אחר בשם Striking Distance, אלא במשחק חדש לחלוטין.


הטיזר שהוצג קצר ודל בפרטים. בטיזר ניתן לראות סצינה ביער גשום עם רוחות סוערות, כאשר מדי פעם ברק פוגע בקרקע. היער נראה מרשים למדי, והטיזר אווירתי מאוד. נראה כי אנו צופים בטיזר מגוף ראשון, והאווירה רומזת על אלמנטים של אימה, אך מיד ברור כי אם מדובר בסצנה מתוך המשחק, היא מאוד שונה מ-PUBG. בינתיים, ניתן להירשם לעדכונים באתר המשחק.


גרין שומר את הקלפים קרוב לחזה ולא מספק פרטים רבים בשלב זה. עם זאת, הוא ביקש להעביר מסר אחד עיקרי: לא מדובר ב-PUBG 2. למעשה, לא נראה שמדובר במשחק יריות כלל, אלא במשהו שונה. גרין סיפר כי הוא מעוניין להשתמש בטכנולוגיה חדשה על מנת להגשים את החזון שלו:


“יש לי חלומות גדולים בנוגע למה שאני רוצה להשיג, ואני עדיין לא מסוגל. זה ידרוש טכנולוגיה חדשה”, אמר גרין בריאיון ל-Forbes. “אחד החלומות שלי הוא ליצור עולמות גדולים בקנה מידה משכנע. מאות על מאות של קילומטרים, עם אלפי אנשים – אלו בעיות שמאוד קשה לפתור”,  אמר.


לא בטוח שזאת המטרה ב-Prologue. נראה שהמשחק ישמש את הצוות כקרש קפיצה לפיתוח הטכנולוגיה הדרושה להגשמת החזון הגרנדיוזי של גרין: “זהו הצעד הראשון במסע, עבורי. הקמנו את הסטודיו וייסדנו אותו במטרה להתנסות עם טכנולוגיה חדשה. כעת אנו לוקחים את הצעד הראשון בבניית טכנולוגיות חדשות ו-Prologue יהיה הצעד הראשון שלנו לעולם חדש. אני רוצה ליצור משהו חדש בקנה מידה גלובלי”, אמר.