הוכרז: Zepp Z – שעון הפרימיום החדש של Huamiמותג השעונים החכמים Zepp של חברת הואמי (Huami) הכריז על שעון ה-Zepp Z, דגם שעון חדש ויוקרתי המגיע עם גוף קל משקל עשוי טיטניום ומסך 1.39 אינץ' עגול, המציע מעקב אחר 12 סוגי פעילות, יכולת הפעלה קולית של Alexa ואף הפעלה קולית מובנית נוספת, יחד עם זמן סוללה של עד 15 יום.


בניגוד לצמד שעוני ה-Zepp E הקודמים של החברה, שעון ה-Zepp Z החדש מכוון היישר לשוק הפרימיום בזכות עיצוב וחומרים ייחודים. השעון מגיע עם גוף עשוי שגשוגת טיטניום TC4 קלת משקל, כ~40 גרם,  בגודל 46.3 מ"מ, עם ציפוי ננוטק נגד שריטות, המגיע עם צמד כפתורים בצידו הימני ובכתר שעון קלאסי. בצד הקדמי שלו ניתן למצוא מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ' ורזולוציית 454×454, המוקף במסגרת מסך הדומה לשעונים קלאסיים עם סימון שניות ומרווחי 5 שניות מסביב למסך כולו.


בצד היכולות החכמות שלו, ה-Zepp Z מגיע יכולת מעקב אחר 12 סוגי פעילות שונים ו-GPS מובנה, כאשר הוא משתמש בחיישן ה-BioTracker 2 PPG של הואמי המציע מעקב דופק, מדידת רווית החמצן בדם (SpO2), ניטור שינה הכולל שנת חלום (REM) ומדידת פעילות המשתמש PAI (ר"ת Personal Activity Intelligence) המוכרת משעוני ה-Amazfit השונים, בנוסף לעמידות למים בתקן 5ATM.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון Zepp Z (מקור Zepp)בעוד שהשעון תומך בהפעלה קולית של Alexa, העוזרת הקולית של אמזון, הוא מכיל גם אפשרות להפעלה קולית לא מקוונת המאפשרת הפעלה של 58 פעולות קוליות שונות ללא צורך בחיבור למכשיר הסלולרי והאינטרנט. סוללת ה-340mAh המובנית תספיק, על פי החברה, לשימוש רגיל של 15 יום ועד 30 יום במצב חיסכון.


שעון ה-Zepp Z החדש זמין למכירה במחיר של 349 דולר.


דגם ה-Zepp Z החדש של הואמי/Zepp מגיע בתור הימור של החברה על תחום הפרימיום עם איכות חומרים גבוהה בדגם החדש המגיע עם תג מחיר גבוה יחסית. נותר לראות האם השוק יקבל את הדגם והמותג החדשים בצורה דומה למותג ה-Amzafit הוותיק והפופולרי יותר.