הוכרז: Realme C20 – עם סוללה גדולה ומחיר אטרקטיבי


Realme C20 (תמונה: Realme)


סדרת ה-C של רילמי (Realme) לשוק הנמוך ממשיכה לצרף למשפחה יותר ויותר מכשירים, כשהתוספת האחרונה מגיעה בדמות ה-Realme C20 אשר מציע סוללה בקיבולת גדולה ועיצוב מודרני עם נגיעה מהעבר. את המכשיר החדש רילמי מביאה לעולם על מנת לתת מענה לשוק הנמוך עם תג מחיר אטרקטיבי במיוחד וקיבולת סוללה גדולה.


בחזיתו של הסמארטפון נמצא מסך בגודל 6.5 אינץ׳, עם פאנל מסוג LCD, ברזולוציית +HD ועם חור מצלמה בתצורת ׳טיפת מים׳ בחלקו העליון. יחס התצוגה מסתכם ב-20 על 9, כשלעומת רוב המכשירים בשוק, רילמי בוחרת שלא למקם את הרמקולים במסגרת התחתונה של המכשיר אלא בנקודה התחתונה בגבו. המכשיר אינו כולל סורק טביעות אצבע, כך שאת פתיחתו נוכל לבצע באמצעות סריקת פנים סטנדרטית או באמצעות קוד.Realme C20 (תמונה: Realme)

Realme C20 (תמונה: Realme)מתחת למכסה המנוע מתיישבת מערכת השבבים Helio G35 מבית מדיה-טק, המיוצרת בתהליך 12 ננו-מטר וכוללת מעבד בעל 8 ליבות מסוג Cortex-A53 בתדר מירבי של 2.3 גיגה-הרץ. גזרת ריבוי המשימות מתבססת על 2 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM), לצד 32 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. את המערך כולו מחזיקה סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה, הנטענת דרך מחבר מסוג MicroUSB.


מערך הצילום שבחלקו האחורי של המכשיר מציע חיישן צילום בודד ברזולוציית 8 מגה פיקסל, כשתחתיו נמצא מבזק לד ולוגו המעיד על תמיכה בשיפורי תמונה מבוססים בינה מלאכותית (AI). בחזרה לחזיתו של המכשיר, כאן נמצא את מצלמת הסלפי ברזולוציית 5 מגה פיקסל, אשר גם היא תומכת בשיפורי תמונה מבוססי בינה מלאכותית.


זמינות ומחירים


את ה-Realme C20 ניתן להשיג בשלב זה בסין בלבד ובצבעים שחור וכחול עבור מחיר של כ-105 דולרים.