הוכרז: Nokia G300 – עם תמיכה ב-5G ומערך צילום משולש בפחות מ-650 שקלים


חלקת השוק הנמוך מקבלת חיזוק מצידה של נוקיה (Nokia), כשהאחרונה מציגה את מכשיר ה-Nokia G300 אשר מכוון להציע לכל משתמשי השוק המדובר את כל המאפיינים שהם צריכים בתג מחיר נמוך במיוחד. בין היתר, הדגם העדכני כולל תמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G) באופן מובנה, לצד מערך צילום משולש בגבו, מסך גדול וסוללה בקיבולת שאמורה להספיק ליומיים.


בחלקו הקדמי של המכשיר נגלה מסך בגודל 6.52 אינץ’, עם פאנל מסוג LCD, ברזולוציית +HD ועם יחס תצוגה של 20 על 9. השוליים המקיפים את התצוגה די רחבים, אך עדיין מדובר בעיצוב מודרני באופן יחסי לתג המחיר בו המכשיר נמכר. את נעילת המסך ניתן לפתוח באמצעות קוד, סריקת פנים סטנדרטית, או באמצעות סורק טביעות האצבע אשר ממוקם במסגרת הימנית.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי


על גזרת הביצועים אחראית מערכת השבבים Snapdragon 480, המיוצרת בתהליך 8 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות בתדר מירבי של 2.0 גיגה-הרץ. את ה-Nokia G300 נוכל להשיג עם 64 גיגה-בייט של נפח אחסון, יחד עם 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה וכניסה לכרטיס זיכרון המאפשר הרחבה לעד 1 טרה-בייט נוספים של נפח אחסון. מערכת ההפעלה הרצה על הסמארטפון היא אנדרואיד 11 בגרסתה הנקייה וללא שינויים משמעותיים.


Nokia G300 (תמונה: נוקיה)
Nokia G300 (תמונה: נוקיה)

מערך הצילום אשר מתיישב בגב כולל חיישן ראשי ברזולוציית 16 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם f/1.8, תמיכה בפוקוס אוטומטי וזווית צילום של 77 מעלות. החיישן המשני במערך מגיע ברזולוציה של 5 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם f/2.2 ואפשרות לצילום בזווית רחבה של 115 מעלות. החיישן השלישי והאחרון מציע רזולוציה של 2 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.4, כשזה מיועד לאיסוף עומק בלבד בזווית של 90 מעלות. מצלמת הסלפי שבחזית מגיעה ברזולוציה של 8 מגה פיקסל, ואינה תומכת בפוקוס אוטומטי.


הסוללה אשר תצטרך להריץ את כל החבילה מגיעה בקיבולת של 4470 מיליאמפר/שעה, וזו נטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C בהספק של 18 וואט על גבי טכנולוגיית Quick Charge 3.0. שאר מאפייני המכשיר מספרים לנו על הגעה עם שקע אוזניות סטנדרטי מובנה, תמיכה בבלוטות’ 5.0, ב-NFC וכמובן ב-5G.


זמינות ומחירים


את ה-Nokia G300 ניתן למצוא בצבע שחור מטאור החל מה-19 באוקטובר, עבור תג מחיר של 200 דולר (כ-645 שקלים).


The post הוכרז: Nokia G300 – עם תמיכה ב-5G ומערך צילום משולש בפחות מ-650 שקלים first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.