הוכרז:Mad Catz M.O.J.O M1 – עכבר גיימנג קל משקל מהיר במיוחדיצרנית פתרונות הגיימינג Mad Catz הכריזה על ה-M.O.J.O M1, עכבר גיימינג חוטי חדש המגיע עם מבנה "שלדי" מחורר במשקל נמוך במיוחד של 70 גרם, עם חיישן 12000DPI מדויק ומקשי ה-DAKOTA המכניים החדשים של החברה לביצועים מקסימליים במשחקי מחשב.


המאפיין הבולט ביותר של עכבר ה-M.O.J.O M1 מגיע בדמות המבנה השלדי שלו עם חורים משלושים, שנועד לחסוך במשקל העכבר לשימוש נוח יותר, ומאפשר אפקט טוב יותר של תאורת ה-RGB המובנית הניתנת לשליטה מהעכבר עצמו ללא צורך בתוכנה יעודית. העכבר מגיע בעיצוב ארגונומי המתאים לשימוש בתפיסת Claw Grip או Palm Grip, עם 6 כפתורים לשימוש נוח במשחקים.


על מנת לספק למשתמש דיוק גבוה במיוחד במשחקים, עכבר ה-M.O.J.O M1 מגיע עם חיישן אופטי PixArt PMW 3360 בעל רגישות של עד 12000DPI ויכולת האצה של עד 50G. החברה צירפה גם את מקשי ה-DAKOTA המכניים המציעים למשתמשים זמני תגובה של 0.2ms בלבד, המהירים ב-60% ממקשים מכניים מתחרים.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עכבר M.O.J.O. M1 (מקור MAD CATZ)עכבר ה-Mad Catz M.O.J.O. M1 החדש יהיה זמין למכירה במהלך החודש במחיר לא ידוע.


בעוד שבתחום הגיימינג בישראל מוכרים בעיקר מותגים דוגמת Razer או Logitech, קיימות חברות נוספות רבות המציעות פתרונות גיימינג יעודיים, דוגמת Mad Catz עם עכבר ה-M1 החדש שלה המאמץ את המבנה השלדי שהפך לפופולרי לאחרונה בתחום עכברי הגיימינג.