הוכרז: Logitech G PRO X SUPERLIGHT – עכבר הגיימינג האלחוטי הקל ביותר של לוג'יטקלוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, הכריזה על עכבר הגיימינג Logitech G PRO X SUPERLIGHT האלחוטי המגיע מסדרת הגיימינג המקצועית Pro X של החברה. העכבר החדש מגיע כדגם ה-G Pro הקל ביותר של החברה במשקל של פחות מ-63 גרם ומשתמש בחיישן ה-HERO 25K וטכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית של לוג'יטק.


עכבר ה-PRO X SUPERLIGHT החדש מצטרף לטרנד עכברי הגיימינג הסופר קלים שהוכרזו לאחרונה, בדומה ל-SteelSeries AEROX 3 או Mad Catz M.O.J.O M1, כאשר למעשה מדובר בגרסה קלת משקל של עכבר ה-Logitech G PRO Wireless עם משקל של פחות מ-63 גרם לעומת 80 גרם בדגם המקורי. בניגוד לשני העכברים האחרים, העכבר החדש מצליח להוריד כ~25% ממשקלו ללא שימוש במבנה שלדי ומחורר, אלא דרך שיפורים פנימיים במבנה עצמו.


העכבר החדש שומר על עיצוב ה-G Pro Wireless הרגיל כשהוא מגיע עם 5 כפתורים ומשתמש בחיישן HERO משופר בעל דיוק של עד 25400DIP עם יכולת האצה של עד 40G, כאשר החברה שילבה בו בנוסף רגליות Zero-additive PTFE לשימוש נוח וחלק במיוחד של העכבר. סוללת העכבר המובנית מספיקה לעד 70 שעות משחק, והוא תומך בנוסף בטכנולוגיית הטעינה האלחוטית POWERPLAY של לוג'יטק המאפשרת טעינה בזמן שימוש באמצעות משטחי עכבר יעודיים.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עכבר Logitech G PRO X SUPERLIGHT (מקור לוג'יטק)עכבר ה-Logitech G PRO X SUPERLIGHT יהיה זמין למכירה החל מה-3.12 במחיר של 150 דולר, ויהיה ניתן למצוא אותו בצבעים שחור או לבן.


תחום הגיימינג המקצועי, ה-eSport, נשען רבות על הציוד ההיקפי היעודי של היצרנים השונים לטובת שיפור ביצועי המשחק של השחקנים, הדורשים דיוק גבוה ושהות תגובה נמוכה במיוחד במהלך משחקים. העכבר החדש של לוג'יטק נועד לספק התנגדות נמוכה במיוחד לשחקנים כחלק מתפיסת ZERØ OPPOSITION ("אפס התנגדות") של החברה.