הוכרז: Garmin Venu SQ – שעון הכושר החכם והמרובע של גרמיןגרמין (GARMIN) הכריזה על שעון ה-Venu SQ החדש של החברה, המצטרף לדגם ה-Venu הקודם ומגיע בעיצוב מרובע עם מסך 1.3 אינץ' ותג מחיר נמוך יותר. שעון ה-Venu SQ שומר על שלל התכונות המתקדמות של ה-Venu המקורי, כשהוא מציע חיי סוללה של עד 6 ימים, ויגיע בנוסף בגרסת מוזיקה המאפשרת אחסון של עד 500 שירים בשעון עצמו.


צמד שעוני ה-Venu Sq החדשים מגיעים כחלופה זולה יותר לשעון ה-Venu, שאף נסקר בגאדג'טי, המוגדר כגרסת הפרימיום של הסדרה. כפי שהשם Sq רומז, צמד השעונים מגיע בעיצוב מרובע עם מסכי 1.3 אינץ' ברזולוציית 240×240, בציפוי Gorila Glass 3 לעמידות מוגברת, כאשר השעונים עצמם יהיו זמינים במגוון צבעים, וגוף השעון עשוי פולימר מחוזק ומסגרת המסך עשויה מאלומיניום.


בדומה לשעוני הכושר האחרים של גרמין, שעוני ה-Venu Sq יגיעו עם תמיכה במעקב אחרי מגוון של פעילויות כושר ולמעלה מ-20 תוכניות אימון מובנות ומונפשות, כאשר הם יאפשרו בנוסף ניטור שינה, דופק, רווית חמצן בדם Pulse OX ועוד, יחד עם תמיכה בשירות התשלומים Garmin Pay. בנוסף, גרסת המוזיקה של השעון תאפשר אחסון של עד 500 שירים משירותי הספוטיפיי, אמזון מיוזיק ודיזר לשימוש ללא חיבור למכשיר הסלולרי. מבחינת חיי הסוללה, השעונים יציעו שימוש של עד 6 ימים במצב שעון חכם, עם עד 14 שעות שימוש במצב GPS או 6 שעות במצב GPS עם שימוש בנגן המוזיקה המובנה.


>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

צמד שעוני ה-Venu Sq החדשים זמינים למכירה במחיר של 949 ש"ח לדגם הרגיל ו-1179 ש"ח לדגם ה-Venu Sq Music Edition תומך המוזיקה של השעון. לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה ב-KSP.שעון Garmin Venu SQ (מקור Garmin)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.